Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="274239"]
пологи

Як насправді виглядають діти у перші секунди після народження: фотопроект

Old date:
Current date: 2023.01.28
New date: 2022.11.18
0
Коли ми говоримо про немовлят, перед нашим поглядом постає мила картинка симпатичного малюка з розовими щічками, що безтурботно ле

Коли ми говоримо про немовлят, перед нашим поглядом постає мила картинка симпатичного малюка з рожевими щічками, що безтурботно лежить на маминих грудях.

пологи, кесарів розтин фото

Джерело: instagram @petrova.svetya

Проте реальність виглядає дещо інакше. Справжній новонароджений – маленький, зморщений, червоно-синій непривабливий грудочок, який спочатку навіть страшно взяти на руки. І батькам потрібно трохи години, щоб звикнутися з жорстокою реальністю і зрозуміти, що на веселого малюка з рекламного плаката їх дитина стане схожою лише через кілька місяців після народження.

Побачивши народження свого первістка, французький фотограф Крістіан Бертело вирішивши показати світові, як насправді виглядають діти у перші секунди після народження.

«Коли я вперше побачивши свого малюка, він був покритий кров'ю та верніксом. Він був схожий на воїна Світла, який виграв свою першу битву з пітьмою. Це було неймовірне зрелище», каже Крістіан.


Через 6 місяців після народження сина Крістіан зустрівся з доктором Жан-Франсуа Морівалем, який працював акушером у лікарні, де народився його син. І той поцікавився, чи Крістіан готовий зробити професійну фотосесію кесаревого розтину. Крістіан відразу погодився, проте минуло 6 місяців, перш ніж він зробив перші фотографії.

Ці 6 місяців були витрачені на те, щоб підготуватися до роботи з бригадою медиків, отримати від клініки дозвіл на присутність у родовому залі та дозвіл батьків на фотосесію.

Одного разу лікар зателефонував Крістіану і попередив, що операцію призначено на 8 ранку. Цієї ночі фотограф майже не спав, він згадував, як почувався рік тому, коли народився його син. Після важкої безсонної ночі, схвилювань Крістіан поїхав до лікарні. Уся бригада була вже у зборі, чекали лише на нього. Коли почалася операція, Крістіан зауважив, що лікарі та медсестри скоса спостерігають за ним, переживаючи, щоб він не зомлів або не втік із пологової зали. Проте безстрашний фотограф сховався за камеру і просто робив свою роботу.

«Я знаючи, що мій світ більше не буде тим самим. Я відкладав фотоапарат, а потім знову повертався до операційної. Коли все закінчилося – я зітхнув із полегшенням», — каже Крістіан.

тіан зрозумів, що це найкращий їхній проект. Так народилася серія фотографій Цезар, присвячена дітям, що народилися за допомогою кесаревого розтину.

Подивитись на ці дивовижні фотографії, можливо, ви також зрозумієте, що народження дитини – це одне з найбільших чудес на землі. І що через біль, кров та страждання, з'являються на світ ті, хто потім стає нашими ангелами на всю життя – наші діти.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти