Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="276330"]
пологи

Як день тижня, коли народився малюк, впливає на його життя

Old date:
Current date: 2023.01.27
New date: 2022.12.14
0
У кожної дитини свій особливий темперамент, характер та здібності. На думку астрологів, на характер малюка впливає не лише його

У кожної дитини свій особливий темперамент, характер та здібності.

Як день тижня, коли народився малюк, впливає на його життя

Джерело: Unsplash

На думку астрологів, на характер малюка впливає не лише його знак зодіаку, а й день тижня, коли він народився.

Експерти в цій галузі зазначають, що кожен день має свою планету-покровителя, яка впливає на темперамент та характер людини.

Враховуючи ці особливості, можна допомогти дитині реалізувати собі та розкрити її найкращі якості.


ПОНЕДІЛОК

Понеділком керує Місяць. Астрологи переконані, що діти, народжені в перший день тижня, дуже вразливі та добрі. Їм дуже важливе визнання суспільства та соціуму – друзів, шкільних товаришів тощо.

Такі діти можуть бачити пророчі сні, а також вони надчутливі. Місяць наділяє таких дітей тонкою інтуїцією. Точні та природничі науки, наприклад, математика чи фізика, можуть даватися їм важко. Крім того, в майбутньому таким дітям потрібно остерігатися поганих компаній, оскільки негативна якість Місяця — це те, що вони можуть швидко впадати в залежність.

Вівторок

Вівторком керує Марс. Ця швидка планета накладає свій відбиток на людей, народжених у вівторок – вони люблять робити все одразу, не відкладаючи. Вони вміють швидко сприймати інформацію, але здебільшого знання залишаються поверхневими.

Діти вівторка часто стають спортсменами, олімпійськими чемпіонами, успішними військовими. Вони також можуть стати політичними лідерами та навіть президентами.

Як день тижня, коли народився малюк, впливає на його життя

Джерело: Freepik

СЕРЕДА

Діти середи перебувають під впливом Меркурія. За своєю природою вони прекрасні промовці, вони завжди можуть домовитися і навіть стати відмінними перемовниками.

Діти, народжені в середу, можуть стати добрими викладачами та реалізувати себе у сфері продажу. Ключовою негативною стороною дітей серед них є їх маніпуляторські якості. Вони можуть вміло дурити.

ЧЕТВЕР

Четвером керує Юпітер, який робить дітей, народжених цього дня, сміливими експериментаторами. Вони люблять виходити за рамки, робити нове та незвичне. У школі досить часто такі діти вчаться погано, зате демонструють шалені успіхи в інституті та дорослій житті.

Діти четверга можуть стати хорошими лікарями, вченими та дослідниками. Для них дуже важливо розвиватися та здобути хороше освіту.

П'ЯТНИЦЯ

Діти, народжені у п'ятницю, потрапляють під вплив Венери – планети любові та краси. Вони вміють привернути увагу, настроїти співрозмовника і досягають успіху за допомогою своєї харизми.

Такі діти дуже творчі. Реалізувати собі якнайкраще вони зможуть у сфері мистецтва – з них вийдуть успішні дизайнери, артисти, фотографи та художники. Щодо здоров'я, то діти п'ятниці схильні до повноти, тому їм слід не ігнорувати спорт та правильне харчування.

Як день тижня, коли народився малюк, впливає на його життя

Джерело: Freepik

СУБОТА

Суботою керує Сатурн – планета обмежень та дисципліни. Найкраща модель виховання для таких дітей – строгість та дисципліна. Перед батьками стоїть важливе завдання – навчити дитину ставити рамки та не виходити за них.

У дітей суботи є всі шанси стати великими бізнесменами та багатими кар'єристами. А ось основною проблемою дітей, народжених у суботу, можуть стати стосунки з оточуючими.

ТИЖДЕНЬ

Діти, народжені у неділю, живуть під впливом Сонця. Вони мають гарний смак, завжди доглянуті та гарні. Для них важливо перебувати в центрі уваги та завжди чути похвалу – не лише від батьків, а й від педагогів, друзів, а в майбутньому від свого партнера.

Якщо вони засумніваються у своїй винятковості, то сильно страждатимуть. Вони також дуже мстиві, тому їх краще не ображати, адже вони надовго приховують образ і обов'язково витончено помститься за першої нагоди.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти