Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="120610"]
пологи

Пологи в Німеччині: 4 факти про материнство у країні сімейних цінностей

1
Ви впевнені, що пологи – процес, який відбувається практично однаково для жінок із різних країн? Це не зовсім так. Ось які осо

Ви впевнені, що пологи – процес, який відбувається практично однаково для жінок із різних країн? Це не зовсім так. Ось які особливості пологів у Німеччині.

Для того, щоб уникнути неприємних сюрпризів під час пологів, ви можете вибрати для себе і подивитися госпіталь, познайомитися з лікарем і акушеркою, поставити їм питання, що вас цікавлять. Для зручності майбутніх мам випускається журнал, в якому опубліковано список усіх госпіталів і лікарів з номерами телефонів по регіонах, описуються умови та обладнання, що надаються, а також оцінюється ввічливість і привітність персоналу по відношенню до породіллів. У Німеччині жінки можуть вибрати для себе акушерку, яка працює із нею всю вагітність і допомагає під час пологів і перші дні після них.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скоро пологи: про що треба домовитись зі своїм лікарем

Альтернативні методи в офіційній медицині

Поряд із традиційними методами лікування в німецькій медицині часто застосовується гомеопатія. Тут лікар чи акушерка можуть порадити акупунктуру, точковий чи терапевтичний масаж, особливо під час сутичок. Звичайною справою є, коли лікар приписує мамі або малюкові трав'яні чаї та гомеопатичні пігулки, а не антибіотики.


мама та малюк

pixabay

Підготовка до важливого дня

Після 15 тижнів вагітності жінки обирають, які уроки підготовки до пологів вони будуть відвідувати. У Німеччині дуже популярний метод природного дітонародження, в якому наголошується на навчання розслабленню і дихальним технікам. У деяких закладах пропонують додаткові заняття для вагітних, наприклад, за лікарською рекомендацією, вони можуть займатися плаванням, пілатесом або йогою.

скоро народжувати, підготовка до пологів

Legion-Media

Довгоочікуваний момент

Настає довгоочікуваний момент появи малюка світ. У деяких госпіталях Німеччини пропонують пологи в теплій ванні або на великому ліжку, що дозволяє батькові брати активну участь у всьому процесі. Акушерка знаходиться з породіллю і допомагає їй. Лікар спостерігає, чи все відбувається нормально, і готовий втрутитися в будь-який необхідний момент. Якщо жінка не хоче народжувати в шпиталі, але не ризикує робити це вдома, вона може вибрати компромісний варіант - «будинок далеко від дому»: пологовий будинок з більш затишною та приватною атмосферою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Домашні пологи: можливі ризики для мами та дитини
Останній місяць вагітності: налаштовуємось на пологи правильно


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Один коментар на «Пологи в Німеччині: 4 факти про материнство в країні сімейних цінностей»

  1. ттт:

    Як цікаво проходять пологи в Німеччині, навіть не уявляю таке у нас, у плані фінансовому та й людському

    Відповісти

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти