Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="216792"]
пологи

Пологи у 21 столітті: 5 основних трендів

0
Акушерська наука не стоїть на місці, з'являються нові дослідження, удосконалюються медичні інструменти, і пологи в 21 столітті

Акушерська наука не стоїть на місці, з'являються нові дослідження, удосконалюються медичні інструменти, і пологи в 21 столітті принципово відрізняються від тих, що приймалися раніше, в совку і до нього.

партнерські пологи

Джерело: instagram @anastasiya_dirikman

Народження дитини, як і за старих часів, процес не тільки природний, але часто складний і не завжди передбачуваний. Тим не менш, у наш час вони стають все менш небезпечними для жінки та дитини. Зміни стосуються як технічної сторони процесу, так і ставлення до породіллі та немовляти.

Вибір пози для пологів

Ознака сучасного акушерства, це можливість вільного вибору пози для пологів. До речі, змушувати жінку народжувати строго лежачи на спині так само свого часу було нововведенням, запровадженим у пологових будинках – наші пра-, пра-, прабабусі, які народжували під наглядом акушерок та повитух, могли вибирати зручну для себе позу.

За природні пологи

Тривалість пологів може бути значно більшою, ніж хотілося б і сучасні акушери не схильні прискорювати процес штучно, якщо перебіг пологів не загрожує здоров'ю та життю жінки та плоду. Хоча така можливість є завжди, а у разі непередбачених ускладнень вам зобов'язані допомогти, аж до екстреного кесаревого розтину. До речі, сучасні тенденції в акушерстві схиляються саме до максимально природних пологів, а кесарів проводять лише за показаннями.


природні пологи

Джерело: instagram @KPPhotoinc

Дотримання теплового ланцюжка

Ще одним трендом в сучасному акушерстві є дотримання принципу теплового ланцюжка - це коли немовля, що тільки з'явилося на світ, викладають мамі на живіт. Про важливість контакту «шкіра до шкіри» і спроба малюка знайти мамині груди, це найприродніше, що може бути під час пологів.

Партнерські пологи

Партнерські пологи стають не просто трендом – у 21 столітті це абсолютно нормально і має вітатись у кожному пологовому будинку. Якщо в обраному вами для пологів лікувальному закладі не дозволяють партнеру бути при пологах або не дозволяють відвідування мами і малюка після - варто задуматися, чи підходить вам цей пологовий будинок. Навіть якщо ви не плануєте народжувати у компанії.

Відмова від непотрібних процедур

А до них відносяться, наприклад, гоління інтимної зони та обов'язкова клізма перед пологами – такі маніпуляції повсюдно практикувалися у радянських пологових будинках, проте зараз вважаються зовсім не потрібними. До речі, вимога до проведення цих процедур може бути однією з ознак того, що в пологовому будинку практикують інші застарілі підходи до пологів, наприклад, не пускають партеру в пологовий зал, можуть «видавлювати» дитину у разі слабкої пологової діяльності, стимулювати пологи окситоцином і ще багато. іншого.

Гламурні пологи – новий тренд серед майбутніх мам!

Доречно робити макіяж, зачіску та манікюр-педикюр перед пологами? А викладати фото у Інстаграм? А вести стриму? Це заважає лікарю спрацьовує як знеболювальне під час пологів? І взагалі: можна чи ні?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Мітки:
пологи
Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти