Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="170879"]
пологи

Пологові будинки в найрозвиненіших країнах світу: умови та атмосфера

0
Якби ви могли вибирати, в якій країні народити дитину, де б ви це зробили: на батьківщині, в консервативній Англії або дисципліні

Якби ви могли вибирати, в якій країні народити дитину, де ви це зробили: на батьківщині, в консервативній Англії чи дисциплінованій Німеччині, у сучасній Японії чи в місцях духовної сили в Індонезії? Ми хочемо розповісти вам, як працюють пологові будинки в різних країнах світу.

Джерело: instagram @zefirniesni

Майбутні мами прагнуть створити для себе та свою дитину максимально гармонійні та комфортні умови. Пологи - важлива і завершальна стадія вагітності, коли так необхідно знаходити сили не тільки в собі, а й у навколишньому середовищі та людях, які допомагають пройти цей етап. Важливо знати, що не тільки технології прийняття пологів у різних країнах різні, а й пологові будинки відрізняються один від одного своїми умовами та атмосферою.

США

Пологи в Америці залежатимуть від того, яка у майбутньої мами страховка: якщо хороша – пологи пройдуть у найкомфортніших умовах і під керівництвом найкращих спеціалістів. Але хвилюватися не варто, оскільки більшість медичних закладів США працюють за однією системою та оснащені однаковим обладнанням. Незважаючи на рівень страховки та відмінність отримуваних вагітної послуг, можна сказати, що пологи проходять практично однаково і на рівних умовах.

Окрім звичайних поліклінік в Америці існують пологові центри, де жінки проходять повне обстеження та спостерігаються у спеціаліста протягом вагітності. У США вітаються природні активні пологи.


Особливість пологових будинків Америки: у палатах створюється затишна домашня обстановка, яка не нагадує лікарняну, а під час пологів у пологовому блоці присутні дві-три людини як «група підтримки».

До того ж у США дитина при народженні автоматично стає громадянином Америки, офіційно отримуючи громадянство країни.

Велика Британія

Насамперед, Англія за максимально природні пологи: лікарі втручаються у процес мінімально, а до сильних сутичок вагітної рекомендують залишатися вдома, тому що з клініки її можуть відправити назад (потрапити до стаціонару наперед дуже складно).

Для громадян всі послуги під час пологів безкоштовні, взагалі медицина в Англії безкоштовна, але у цього явища є невелика вада – активних дій та додаткової підтримки від лікарів чекати не варто, їм за це не платять, але компетентність, уважність та акуратність обов'язково входять до пакету стандартних медичні послуги.

Пологи у Великій Британії приймають акушерки, а лікаря викликають лише за необхідності, вітаються пологи без анестезії, а щоб полегшити біль, жінка повинна приймати різні пози або народжувати вдома, але з безкоштовною та професійною акушеркою.

Джерело: instagram @anna.saxby

Франція

Клініки Франції – це сучасне обладнання та комфортні умови. Більшість гінекологів – чоловіки. Практично завжди під час пологів присутні майбутні тата та їх завдання – відстежувати на спеціальному моніторі наближення сутичок.

Жінки народжують із знеболенням, крім того, французькі лікарі – прихильники епізіотомії, тому що вважають, що надрізи гояться краще і швидше, ніж розриви.

Після пологів мамам та немовлятам виділяють палату, лікарі надають особливого значення післяпологовому відновленню, тому мами проходять велику кількість процедур. Атмосфера палат, за словами матусь, абсолютно лікарняна та незатишна.

Під час виписки молоді батьки отримують подарунки: книги про малюків, підгузки, дитячу косметику, а через три місяці та фінансову підтримку.

Джерело: instagram @natacha_paris_france

Німеччина

Німеччина відома оптимальним співвідношенням ціни та якості обслуговування.

Медики Німеччини та Франції дуже близькі за принципами ведення вагітності, також у країні переважно гінекологами працюють чоловіки, яскрава відмінність – це ставлення людей до пологів. У Німеччині прийнято вважати, що пологи – це не хвороба, тому лікарі пропонують вагітній різні варіанти: пологи з чоловіком чи родичами, народжувати стоячи або на спеціальних медичних гойдалках.

Перед пологами пари можуть вибрати клініку, що сподобалася, в яку згодом потрапить майбутня мама. А вибрати її можна під час спеціальних екскурсій, організованих у всіх німецьких медичних закладах.

Цікаво, що існує закон Німеччини, згідно з яким кожен молодий батько отримує відпустку, щоб спочатку допомагати новоспеченій мамі.

Батьки зможуть покинути родзал лише після того, як дадуть ім'я дитині та її офіційно задокументують!

Ізраїль

Технології – основа медицини Ізраїлю. Вагітність і пологи в Ізраїлі, саме ставлення медиків до жінки, відрізняються високою якістю, уважністю і акуратністю, високим професіоналізмом фахівців.

У пологовому залі в Ізраїлі дозволено присутність кількох людей, тому що мамі в такій атмосфері буде комфортніше та простіше. Тут жінка сама вибирає собі спосіб знеболювання: масаж, джакузі, музика або епідуральна анестезія. До слова, ізраїльські медики під час пологів часто звертаються до східної традиції, використовуючи різні аромати або акупунктуру.

Вагітним треба врахувати, що в Ізраїлі невелика кількість клінік мають можливість для спільного перебування мами та дитини після пологів.

При виписці батьки отримують подарунки: набір підгузків, дитячого мила та лікарських трав.

Джерело: instagram @alina_griin

Японія

Найдивовижніший для європейця факт про Японію – це те, що японки не видають жодного звуку під час пологів. Лікарні в принципі працюють за європейськими стандартами, відрізняється лише їдою – тут це ціла церемонія з кількох красиво оформлених вишуканих та смачних страв. Тішить око те, що медсестри працюють не у звичайних білих халатах, а у веселій кольоровій, частіше рожевій, уніформі.

Оскільки в країні проблеми з бажанням народжувати дітей, медики намагаються мотивувати та підтримувати молодих людей, тому для них насамперед дуже важливо – створити комфортні умови та позитивний настрій у лікарні. Крім того, всі японські гінекологи мають дуже гарну репутацію та високий авторитет.

Насправді, у Японії діють досить суворі порядки. Новонароджені завжди знаходяться у спеціальних кімнатах окремо від мам. До ліжечок дітей прикріплено сигналізацію, а молоді мами можуть бути підпущені до дитини лише на годування. Папи можуть подивитися на малюків через скляну стіну у певний годинник.

У таких умовах мами перебувають 5 днів, за цей час жінок навчають усім основам догляду за дитиною та за підсумками перевіряють засвоєні навички.

Цікаво, що у Японії дуже низький рівень застосування анестезії під час пологів.

Швейцарія

Швейцарія є найдорожчою країною для надання послуг для майбутніх мам. Палата у лікарні нагадує номер у п'ятизірковому готелі, альпійська екологія, гармонія та спокій, висококваліфікований персонал. Народжувати в Швейцарії дорого - ціна договору на пологи починається з 20000 доларів.

Лікарське втручання у процес пологів мінімальне, тому що медики, як і в Німеччині, дотримуються принципу – пологи не є хворобою. Пози породілля може приймати різні: стоячи, лежачи, у воді, і навіть вона може прогулюватися лікарні під час сутичок. Після пологів немовляти залишають з мамою, але якщо та захоче відпочити, його виносять в окрему кімнату.

Важливо, що іноземця у Швейцарії допустять до клініки лише після внесення передоплати за потенційно надані послуги.

Текст: Анастасія Тисовська


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Мітки:
пологи
Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти