Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="175762"]
пологи

Райдужні діти: історія народження унікального життя у кількох фотографіях

0
Кожна історія появи світ райдужної дитини по-своєму унікальна. Адже за нею часто стоять такі різні емоції – горе та радість.

Кожна історія появи світ райдужної дитини по-своєму унікальна. Адже за нею часто стоять такі різні емоції – горе та радість.

райдужні діти фото пологи

Джерело: Facebook@laurafifieldphotography

Викидня або мертвонароджена дитина, що може бути страшніше для матері? Діти, які з'являються в сім'ї після таких трагічних подій, несуть на собі певний відбиток. Вони і надія, що відродилася, і безцінний подарунок, вони як веселка після дощу.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

У грудні 2015 року Ліла та Тім намагалися зачати свою третю дитину. Коли вони нарешті побачили дві рожеві смужки, то були у нестямі від радості. Приблизно через тиждень Ліла звернулася до свого лікаря зі скаргами на гострий біль. Лікар підтвердив її найгірші страхи: трубна вагітність. Незважаючи на те, що Ліла була під постійним наглядом лікаря, права фаллопієва труба розірвалася, і її терміново відправили в операційну. Було проведено операцію з перев'язки труб.


«Це нещастя дуже зблизило нас з чоловіком, ми зрозуміли, наскільки тендітне наше життя, і як легко його можна втратити», — каже Ліла.

Ліла була не на жарт налякана, проте вона вірила, що їх з Тімом кохання все подолає. Коли через рік на світ з'явилася мала Одрі Джой, це стало благословенням та подарунком для всієї родини.

райдужні діти фото пологи

Джерело: Facebook@laurafifieldphotography

Батьки запросили фотографа Лауру Фіфілд, яка спеціалізується на фотосесіях новонароджених, відобразити цей особливий момент у їхньому житті – народження райдужної дитини.

«Я на власні очі побачила, як буря змінюється веселкою, як народжується нове життя і наскільки цінними вони є райдужні діти», — каже Лаура.

Лаура почала зйомку відразу ж, як у Ліли почалися сутички і знімала весь процес народження Одрі Джой.

Фотографій, на якій малюк спочиває на грудях матері буквально за кілька миттєвостей після пологів, змушує стискатися серце. Ліла плаче від полегшення та радості, адже вона щойно подарувала світові нове життя.

Джерело: Facebook@laurafifieldphotography

Життя зробило повне коло, пройшовши від горя та смерті, до народження.

Гартуйте слайдер, щоб побачити приголомшливі фотографії народження райдужної дівчинкиДумка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти