Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="278594"]
пологи

Пологи влітку: чого більше — плюсів чи мінусів

0
Якщо ви плануєте вагітність або вона вже настала, варто дізнатися про плюси та мінуси пологів у теплу пору року. Вас чекають �

Якщо ви плануєте вагітність або вона вже настала, варто дізнатися про плюси та мінуси пологів у теплу пору року.

Пологи влітку: чого більше - плюсів чи мінусів

Джерело: GettyImages

На вас чекають пологи влітку, якщо зачаття малюка сталося восени, а це чудовий час вітамінного різноманіття.

ПЛЮСИ ЛІТНІХ ПОЛОГІВ

 1. Перший триместр вагітності проходить восени, коли організм майбутньої мами сповнений сил і насичений усіма можливими вітамінами, включаючи вітамін D, необхідний для засвоєння кальцію. Це дуже важливо, оскільки всі ці речовини будуть потрібні для закладення основних органів ембріона, і не буде особливої ​​необхідності приймати додаткові синтетичні вітаміни. За винятком, хіба що, фолієвої кислоти.
 2. Якщо пологи заплановані на початок літа, то третій триместр вагітності проходить легше – спеки ще немає, на вулиці тепло, нема потреби одягати багато важкого та незручного одягу, менше ризик застудитися чи підхопити вірус.
 3. Пологи в літню спеку лякають майбутніх матусь, але акушери та досвідчені мами заспокоюють – у сучасних пологових будинках є система кондиціонування та очищення повітря, отже, в палаті та пологовому залі температура не ускладнить процес природних пологів.
 4. Для новонародженого не буде потрібно багато одягу, а це великий плюс — адже зимова амуніція досить дорога, а виростає малюк з неї за один сезон. Процес зборів на прогулянку не складний і швидкий як для мами, так і для малюка.
 5. Мамі простіше регулювати свій раціон, адже літо та осінь – час сезонних фруктів та овочів. Правда, перші дні після пологів варто контролювати стан малюка при грудному вигодовуванні, щоб не спровокувати здуття живота або алергійну реакцію.
 6. Вже через кілька місяців після народження, під впливом сонячних променів, у малюка почне вироблятися свій вітамін Д, а це великий плюс.
 7. Вважається що діти, народжені влітку, краще додають у вазі і ростуть швидше за малюків, що з’явилися на світ взимку. Але це лише припущення, наукового підтвердження цього факту немає, а на розвиток крихітки впливає безліч факторів.
Пологи влітку: чого більше - плюсів чи мінусів

Джерело: GettyImages

МІНУСИ ПОЛОГІВ У ЛІТНІЙ ПЕРІОД

 1. Якщо зачаття трапилося наприкінці осені, ризик застудитися або заразитися грипом узимку, на яку випадає перший триместр, збільшується. Отже, варто бути обережнішими.
 2. Якщо третій триместр вагітності випадає на літні місяці, спекотна погода ускладнить прогулянки, але завжди можна сховатися в приміщенні з кондиціонером.
 3. Як правило, пологові будинки закривають на планове миття саме влітку, причому далеко не завжди точні терміни відомі заздалегідь. Тому, вибираючи де народжувати, варто розглянути запасний варіант.
 4. У післяпологовий період, який випадає на спекотні дні, гірше проходить загоєння, підвищується ризик інфекції. Оскільки бактерії розмножуються активніше. Мамі доведеться особливо ретельно підійти до особистої гігієни.
 5. Коли настане час першого підгодовування, настане зима. А це значить, свіжих сезонних фруктів та овочів не буде, у прикорм потрібно буде вводити харчування з баночок або заморожені раніше плоди.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти