Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273057"]
Все буде УКРАЇНА!, Роды

Пологи у бомбосховищі. Як народити в умовах війни? Поради лікаря-гінеколога

0
В останні дні в Україні, в екстремальних умовах, народилося вже багато малюків. Жінки, що знаходяться на останньому терміні вагітно

В останні дні в Україні, в екстремальних умовах, народилося вже багато малюків. Жінки, що знаходяться на останньому терміні вагітності, зараз переживають максимальний стрес. Адже в небезпеці не тільки їхнє життя, але і малечі, що має народитися.

психология, роды, психология мамы, тело после родов

Источник: unsplash

Пологи — це фізіологічний процес, тому, навіть якщо жінка нічого про них не знає — народить, адже є велика біологічна і природна сила, яка підкаже їй, як дихати та себе поводити. Найголовніше — не розгубитися та не боятися, адже страх — це основна проблема під час пологів.

Якщо ж потрібна додаткова допомога (наприклад, зробити кесарів розтин), — на жаль, зараз більшість пологових будинків працює в екстремальних умовах та роблять кесарів розтин у бомбосховищах, але вони вже адаптувались та готові допомогти нашим жінкам. — Мої колеги проходять апробацію, намагаються зробити все, щоб надати допомогу породіллі та сприяти появленню  здорової дитини на світ. Слава Україні! Перемога буде за нами і ми будемо народжувати там, де ми маємо народжувати”

Людмила Шупенюк — акушер-гінеколог


Деталі — на інфографіціМнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты