Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="229469"]
пологи

Маніфест мами, що недавно народила: 8 причин любити своє тіло в будь-якій вазі

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2021.12.05
0
У світі соціальних мереж картинка має набагато більше значення, ніж сенс. Зараз набагато важливіше здаватися, а не бути. Саме через це

У світі соціальних мереж картинка має набагато більше значення, ніж сенс. Зараз набагато важливіше здаватися, а не бути. Саме тому жінки, не встигнувши народити, сидять на жорстких дієтах, тренуються годинами і ненавидять себе за те, що далекі від ідеалу. Але чи це головне?

післяпологова депресія, відновлення після пологів, як прибрати живіт після пологів, як схуднути після пологів

Джерело: unsplash

Відомий американський блогер і мама Діна Лейгерман знайшла цілих вісім причин для мам, що недавно народили, любити своє тіло в будь-якому стані і вазі. Візьміть їх собі на замітку.
Жіноче тіло щойно здійснило справжнє диво

Хіба може бути щось прекрасніше за нове життя? Чому всі люди перестали вважати це дивом і перевели народження дитини на розділ звичайних справ? Зараз людей більше цікавить зовнішній вигляд жінки до і після (і навіть під час) вагітності, але ніяк не нове життя. З цим світом точно щось не так.

У тілі жінки виріс новий чоловічок, а тепер він цим тілом харчується. То яка тепер різниця, як воно виглядає? І хіба можна його після цього не любити?


Жіноче тіло повністю змінилося

Чи знаєте ви, що має зробити тіло жінки, щоб створити життя? Крім іншого, організм повинен фізично підготуватися до пологів. Таким чином, нахил хребта, щоб підтримувати рівновагу, а зв'язки, що скріплюють кістки тазу, послаблюються, щоб підготуватися до пологів. Все тіло пристосовується, щоб створювати та підтримувати нове життя. Тепер, коли дитина народилася, тілу треба повернути себе в норму. Такі перетворення фантастичні!

післяпологова депресія, відновлення після пологів, як прибрати живіт після пологів, як схуднути після пологів

Джерело: unsplash

Жіноче природне тіло

Кожна жінка варта розкоші бути природною. Так, можливо, десь осел целюліт, з'явилися розтяжки, а вага трохи перевищує норму і навіть є животик і обвислі боки. Але в цьому і є щастя любити себе такою-без прикрас та фільтрів для фото.


Жіноче тіло сексуальне

Ви коли-небудь бачили, як жінка заколисує свого малюка? Ви дивилися, як вона годує цю дитину? Втішити його? Захищає? Тіло жінки робить все це, і це страшенно сексуально. Немає нічого сексуальнішого, ніж спостерігати, як ваш партнер піклується про ваших дітей. Яке має значення, як виглядає її тіло?

Жіноче тіло сильне

Тіло щойно народженої матері - це тіло, яке дев'ять місяців носило під серцем малюка, потім народило його, а зараз ростить, годує, любить і підтримує цей маленький грудочку. Воно змінюється постійно, і воно здатне на все, заради своєї дитини.

післяпологова депресія, відновлення після пологів, як прибрати живіт після пологів, як схуднути після пологів

Джерело: unsplash

Жіноче тіло живить

Жіноче тіло створює молоко для дітей. Воно просто вміє це робити. Хтось годує малюка 6 місяців, а хтось два роки. Ну, хіба це не дивно?


Жіноче тіло забезпечує комфорт та турботу

Щоб не сталося у житті дитини – радісне чи сумне – перше, що вона зробить: обійме маму. Вона для нього завжди м'яка, тепла, добра та ласкава. А якщо дитина так сильно любить це тіло, як її можна не любити?


післяпологова депресія, відновлення після пологів, як прибрати живіт після пологів, як схуднути після пологів

Джерело: unsplash

Жіноче тіло створено не для того, щоб його оцінювали

І, насправді, зовсім неважливо хто і як ставиться до жіночого тіла, як реагує на складочки, розтяжки чи боки. Жіноче тіло створювалося не для того, щоб демонструватись на виставках – воно створене, щоб дарувати життя.


Так, можливо, вам знадобиться час, щоб прийняти той факт, що після пологів ваше тіло повністю змінилося, але тільки з розумінням цього факту у ваше життя прийдуть комфорт і гармонія.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x