Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275538"]
Роды

Коли краще народжувати? Вчені назвали пору року

0
Вчені провели дослідження з метою з'ясувати, чи впливає пора року, в яку народжує жінка на ризик розвитку у неї післяпологової депр�

Вчені провели дослідження з метою з’ясувати, чи впливає пора року, в яку народжує жінка на ризик розвитку у неї післяпологової депресії.

Коли краще народжувати? Вчені назвали найкращу пору року

Джерело: Shutterstock/Fotodom Ukraine

В результаті їм вдалося з’ясувати, що жінки, які народжують взимку або навесні менш схильні до післяпологової депресії, ніж ті мами, які народжують восени або влітку.

Автори дослідження припускають, що це може бути пов’язано з тим, що жінки, пологи яких випали на зиму та весну, довше перебували на сонці під час вагітності.

Дослідження також показало, що жінки, які відмовилися від анестезії під час пологів, частіше страждали на післяпологову депресію. Автори дослідження повідомили, що це може бути пов’язане з тим, що біль під час пологів справив травмуючий вплив на психіку жінки.

«Ми хотіли з’ясувати, чи є певні фактори, яких гіпотетично можна уникнути та які впливають на ризик розвитку післяпологової депресії. В результаті нам вдалося з’ясувати, що анестезія позитивно впливає на психічне здоров’я жінки після пологів», — каже автор дослідження Жі Чжоу, професор медицини Brigham & Women’s Hospital у Бостоні.


Коли краще народжувати? Вчені назвали найкращу пору року

Джерело: Instagram @super.moms

Вчені також виявили зв’язок між зайвою вагою та підвищеним ризиком депресії після пологів.

Нам вдалося з’ясувати, що жінки із зайвою вагою більше потребують амбулаторного спостереження та мають більше ускладнень, пов’язаних із вагітністю», — повідомляють автори дослідження.

Щонайменше 10 відсотків жінок страждають від тривожних чи депресивних розладів після пологів. Симптомами післяпологової депресії є смуток, занепокоєння, дратівливість та зниження концентрації уваги. Цей різновид депресії зазвичай виникає в результаті комбінації гормональних змін, психологічних проблем материнства та втоми.

Важливо: Якщо ви не звертаєтеся за професійною допомогою до фахівців, післяпологова депресія, що затягнулася, може заважати розвитку зв’язку матері та дитини, а також завдавати дискомфорту не тільки мамі, але й малюкові та іншим членам сім’ї.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты