Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275538"]
пологи

Коли краще народжувати? Вчені назвали пору року

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2022.09.28
0
Вчені провели дослідження з метою з'ясувати, чи впливає пора року, в яку народжує жінка на ризик розвитку у неї післяпологової депр

Вчені провели дослідження з метою з'ясувати, чи впливає пора року, в яку народжує жінка на ризик розвитку у неї післяпологової депресії.

Коли краще народжувати? Вчені назвали найкращу пору року

Джерело: Shutterstock/Fotodom Ukraine

В результаті їм вдалося з'ясувати, що жінки, які народжують зимою або навесні менш схильні до післяпологової депресії, ніж ті мами, які народжують осенью чи літом.

Автори дослідження припускають, що це може бути пов'язане з тим, що жінки, пологи яких випали на зиму та весну, довше перебували на сонці під час вагітності.

Дослідження також показало, що жінки, які відмовилися від анестезії під час пологів, частіше страждали на післяпологову депресію. Автори дослідження повідомили, що це може бути пов'язане з тим, що біль під час пологів справив травмуючий вплив на психіку жінки.

«Ми хотіли з'ясувати, чи є певні фактори, яких гіпотетично можна уникнути та які впливають на ризик розвитку післяпологової депресії. В результаті нам вдалося з'ясувати, що анестезія позитивно впливає на психічне здоров'я жінки після пологів», - говорить автор дослідження Жі Чжоу, професор медицини Brigham & Women's Hospital у Бостоні.


Коли краще народжувати? Вчені назвали найкращу пору року

Джерело: Instagram @super.moms

Вчені також виявили зв'язок між лишньою вагою та підвищеним ризиком депресії після пологів.

Нам вдалося з'ясувати, що жінки із зайвою вагою більше потребують амбулаторного спостереження та мають більше ускладнень, пов'язаних із вагітністю», — повідомляють автори дослідження.

Щонайменше 10 відсотків жінок страждають від тривожних чи депресивних розладів після пологів. Симптомами післяпологової депресії є смуток, занепокоєння, дратівливість та зниження концентрації уваги. Цей різновид депресії зазвичай виникає внаслідок комбінації гормональних змін, психологічних проблем материнства та утоми.

Важливо: Якщо ви не звертаєтеся за професійною допомогою до фахівців, затягнувшаяся післяпологова депресія може заважати розвитку зв'язку матері та дитини, а також завдавати дискомфорту не тільки мамі, але й малюкові та іншим членам сім'ї.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти