Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="169857"]
Пологові будинки України: опис, відгуки, графік закриття на мийку, пологи

Київський міський пологовий будинок №7: Перинатальний центр Києва. Все, що потрібно знати

Old date: 2017-12-26
Current date: 2022.07.02
New date: 2020.07.19
7
Ви можете прочитати цю статтю по-русски
«Від витоків життя до здорового покоління» - таке гасло гордо проголосило київський Перинатальний центр, яке було створено на осі

«Від витоків життя до здорового покоління» — таке гасло гордо проголосив київський Перинатальний центр, створений на основі 7-го пологового будинку.

київ 7 пологовий будинок

Джерело: pixabay.com

Перинатальний центр - муніципальний лікувальний заклад, тобто, в принципі, народжувати в ньому можна безкоштовно. Як відомо з назви, колишній 7 пологовий будинок Києва орієнтований на виходжування малюків, які народилися передчасно, з проблемами здоров'я та малою вагою.
7 пологовий будинок Перинатальний центр

Джерело: pcenter.org.ua

Історія Перинатального центру Києва

7-й пологовий будинок у Києві приймає пологи з 1995 року та розташований в елітному Печерському районі міста. З лютого 2012-го на базі пологового будинку №7 було створено Перинатальний центр, який готовий прийняти будь-яку жінку, яка проживає у Києві та області. Із заслуг – київський Перинатальний центр має звання «Лікарні доброзичливої ​​до дитини», яке привласнив ЮНІСЕФ після ретельного інспектування ще у 2009 році, коли центр був 7 пологовим будинком.

У 2012 році Перинатальний центр пройшов сертифікацію та міжнародний аудит на відповідність стандарту ISO 9001, що означає грамотний та сучасний менеджмент, тобто управління лікарнею та високу якість медичних послуг.
У Перинатальному центрі регулярно проводять ремонт та чистота помітна у всіх відділеннях лікарні, як у пологових відділеннях, так і в палатах та дитячих.


Спеціалізація Перинатального центру Києва – ведення породіль із групи високого ризику, виходжування новонароджених, які з'явилися передчасно з низькою та екстремально низькою масою тіла. Відділення інтенсивної терапії та реанімації новонароджених оснащене сучасним обладнанням: кувезами, апаратами для проведення тривалої штучної вентиляції легень та моніторингу всіх життєво важливих функцій організму, що дозволяє лікувати та виходжувати дітей, які народилися у тяжкому стані, з критично низькою масою тіла, а також інших дітей, мають перинатальні патології.

Ще одна спеціалізація Перинатального центру – передчасні пологи. Тут навіть розроблено та впроваджено внутрішній клінічний протокол «Передчасні пологи».


київ сьомий пологовий будинок

Джерело: pcenter.org.ua

Відділення Перинатального центру

 • Пологове відділення з індивідуальними та сімейними родовими залами;
 • Відділення патології вагітності та екстрагенітальної патології;
 • Відділення спільного перебування матері та дитини №1;
 • Відділення спільного перебування матері та дитини №2;
 • Відділення постнатального догляду та лікування новонароджених;
 • Відділення постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених;
 • Гінекологічне відділення;
 • Відділення анестезіології та інтенсивної терапії;
 • Відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених;
 • відділення медичної реабілітації новонароджених;
 • Консультативно-діагностичний блок;
 • Клініко-діагностична лабораторія;
 • Бактеріологічна лабораторія

З січня 2017-го у Перинатальному центрі Києва працює жіноча консультація, де тепер можна стати на облік у зв'язку з вагітністю.

Дитячі відділення Перинатального центру

Пологовий будинок орієнтований на спільне перебування мами і малюка, тому післяпологові палати обладнані всім для цього необхідним. Крім того, є палати підвищеного комфорту і навіть ті, в яких може залишитися чоловік чи хтось із родичів. Але це послуги платні, а прайс потрібно дізнаватися в самому пологовому будинку, оскільки він змінюється.

Для дітей, які потребують допомоги після народження, є відділення інтенсивної терапії, де маленьких чоловічків поміщають у кувези, постійно контролюючи стан, виводять на життєздатний рівень. Малюки перебувають під контролем досвідчених лікарів-неонатологів стільки, скільки знадобиться для їх безпечної виписки.


Якщо стан малюка дозволяє, мамі дозволяють його відвідувати і годувати грудним молоком (ну, або молозивом).

7 пологовий будинок Перинатальний центр

Джерело: facebook/pcenterkiev

Пологи у Перинатальному центрі Києва

Як більшість сучасних пологових будинків, Перинатальний центр орієнтований на природні пологи, але тут є всі умови для тих жінок, вагітність яких протікає не дуже спокійно і є ризиком передчасних пологів. При необхідності, за рішенням лікаря та за згодою мами, зроблять анестезію або кесарів розтин. Якщо є показання майбутньої мами, їй зроблять планове кесарево.

При природних пологах пуповину перерізають після припинення пульсації, що важливо для новонародженого.


Практикуються та вітаються спільні пологи, але будьте уважні, коли збираєте документи для підписання обмінної картки – звертайте увагу на «свіжість» аналізів, зданих татом.

Після народження малюка викладають мамі на груди, де вона знаходиться близько 2 годин. У разі кесарева та партнерських пологів малюка приймає тато. Раннє прикладання до грудей вважається нормою в сучасному світі і в 7 пологовому будинку цього правила дотримуються.

пологи у сьомому пологовому будинку Києва

Джерело: facebook/pcenterkiev

Як потрапити до Перинатального центру

Для того, щоб народити в 7-пологовому будинку, вірніше, Перинатальному центрі, ви повинні проживати у Києві чи області. Після 36-го тижня вагітності вам потрібно прийти на офіційний прийом до головного лікаря Перинатального центру та підписати у нього обмінну картку, видану за місцем спостереження вагітності.


Будьте уважні – на запис до головного лікаря існує черга бажаючих народити малюка у Перинатальному центрі. У коментарях породіллі пишуть, що вона може становити близько двох тижнів. Попередньо необхідно записатись за тел.: 2-096-561-74

ШКОЛА ПІДГОТОВКИ СІМ'Ї ДО ПОЛОГ «Витоки життя»

Перинатальний центр пропонує майбутнім батькам та освітні послуги у двох форматах: онлайн та офлайн. Лекції фокусуються на різнобічній підготовці до пологів, розповідають про необхідні аналізи, навички та знання. Характерною рисою, що виділяє цю школу серед інших, є уроки йоги для вагітних, які регулярно проводяться в центрі.

Перш ніж приймати рішення про вибір пологового будинку, варто ближче ознайомитися з ним. І Школа «Витоки життя» також надає таку можливість у вигляді годинних презентацій, що розповідають як про заснування в цілому, так і про окремі зали та палати. Такі заходи відбуваються регулярно, а графік актуальних подій є на сайті пологового будинку.

Адреса Перинатального центру: м. Київ, вул. Предславинська, 9

Тел.: Рецепція – +38 044 522-87-36 або +38 067 564-39-87, Приймальна директора – +38 044 522-87-45, Жіноча консультація – +38 044 529-03-92 або +38 068 690 -04

Сайт

7 пологовий будинок київ

Джерело: facebook/pcenterkiev

Відгуки про пологи у 7 пологовому будинку Києва – Київському Перинатальному центрі

Svetlana Siciliya Народжувала в 7, принципово хотіла у конкретного лікаря, так, коштував не дешево, але претензій немає взагалі. Коли чули чия породілля, то танцювали довкола (але виключно ті, хто починав хамити зі старту), таких було 2 особи, Бог їм суддя. Всі інші, хто попався за 3 дні, ставилися чудово і без прізвища лікаря. Лікар контролював весь процес і був із нами у пологовому залі. Приїхав уночі, як тільки перевели до пологової зали з 3-4 см (це я до того, що не під кінець приїхав). Претензій немає, а людський фактор, на жаль, ніхто не скасовував.

********

Polina Pushkina А мені пощастило з персоналом у цьому пологовому будинку. На всіх етапах траплялися чуйні та усміхнені люди. Медсестра залишала мобільний для термінового виклику у разі потреби.
Їхала народжувати з черговою бригадою і при цьому лежала в одиночній післяпологовій палаті (можна було чудово відіспатися після всього)

********

Олександра Уїдман Рожала там у грудні 2016-го. Радеп у «найкращих» проявах. ставлення до матері огидне. Після пологів нікому жодної справи Ні, голку від крапельниці знімала сама, ніхто не прийшов. до новонародженого ставлення трохи краще, лікарі переважно хороші, медсестри жах (віднесла дитину на аналіз крові, медсестра забула, що мати чекає і віднесла немовля в палату, залишивши там одного)

********

Тетяна Шита Народжувала в ПЦ у березні 16 років з деж. бригадою. була у 3 відділеннях. скрізь все чудово. нікому нічого не платила тільки благ внесок віддячили бригаді після. вони молодці. пологи були не легкі. дитина 4500 народилася. та бригада спрацювала чітко. народжували з чоловіком. За другим лише туди.


Відео огляд


Джерело: youtube, автор: Tatiyana T


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (5 оцінок, середнє: 4,40 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

7 коментарів на «Київський міський пологовий будинок №7: Перинатальний центр Києва. Все, що треба знати”

 1. Тільки мене з Київської області не взяли народжувати в 7 ооддім

  Відповісти
 2. Аватар Дарина:

  Хотіла народжувати у Перинатальному центрі Києва. Начиталася в інтернеті відгуків – і добрих, і поганих. Засумнівалася, чи варто там народжувати. Говорять, без оплати пологів від 1000$ на людське ставлення там не слід розраховувати. Не знаю, кому вірити?

  Відповісти
  • Аватар Оксана:

   Я там народжувала двічі, у 2009 та 2012р. Перший раз домовлялися, заплатила 600$, другий раз підписала обміну картку та заплатила «добровільний» внесок. Ставлення було чудове в обох випадках, відрізнялися лише умови (род.зал, палати,) Якщо ще раз вирішимо народжувати, то тільки у 7 .

   Відповісти
 3. Аватар Юлія:

  Нічого подібного. Я народжувала 3 роки тому, підписала обмінку на 36 тижні, заплатила внесок і як почалося приїхала і народжувала з черговою бригадою. Давали кому скільки вважали за потрібне. Ставлення було хороше. 1000 $ це якщо за попереднім договором з лікарем, але доведено вже не раз що немає сенсу. Скоро мені знову народжувати, і я планую саме там!

  Відповісти
 4. Аватар Олександра:

  я народжувала у цьому пологовому будинку два роки тому і ось незабаром знову туди збираюсь. Пологи перші залишили приємні і добрі спогади: домашня, затишна обстановка, приємні з посмішкою лікарі, медсестри, нянечки. родзал, попросила знеболювання, швидко народила. Виписали на третій день. чоловік теж залишився задоволеним. загалом навіть не страшно тепер

  Відповісти
 5. Аватар Анжела:

  Я народжувала у 7-му пологовому будинку. Мені все сподобалося. Черговий лікар була, на мою думку, Колесник Наталя. Мені все сподобалося.

  Відповісти
 6. Аватар Іванна:

  Низький уклін за професіоналізм у роботі, щиру посмішку та море позитивних емоцій. Лікар з великої літери! Доброго здоров'я Вам, люба Колесник Наталія Миколаївна!

  Відповісти

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x