Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="191489"]
пологи

Історія важких пологів, що підкорила мережу: чому не приховує сліз молодий батько

Old date:
Current date: 2023.03.21
New date: 2022.01.18
0
Які тільки історії не трапляються під час пологів, проте ця історія просто підірвала мережу. Кірсті Перес – професійний фото

Які тільки історії не трапляються під час пологів, проте ця історія просто підірвала мережу.

Кірсті Перес – професійний фотограф, що спеціалізується на весільних фотосесіях, та фотосесіях під час вагітності та пологів. Проте, ці пологи, здивували навіть її, що так багато побачила.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Усю вагітність матуся страждала від невгамовного блювання вагітних, стану, що характеризується сильною нудотою, блюванням, втратою ваги та порушенням електролітного балансу. Чоловік дуже підтримував її, особливо, коли її 4 рази госпіталізували. Коли настав час пологів, пара найняла Крісті, щоб та зняла найяскравіші моменти пологів.

Фотографії вийшли настільки потужними, що вони можуть легко конкурувати за найкращі призи на найпрестижнішому фотоконкурсі.


Фотограф каже, що її фотографії завжди виходять настільки емоційними тому, що протягом усієї вагітності та під час самих пологів вона підтримує кожну жінку у її переживаннях, піклуючись про її емоційний та психологічний стан.

«Цього разу все було важче, бо моєю клієнткою стала моя молодша сестра. Я дивилася як вона проходить через пекло. У неї був постійний біль. Вона могла померти, так і не доносячи свого малюка. Я спостерігала за її боротьбою за життя ще не народженого немовля щодня. Я дивилася, як безпорадний її чоловік, який хотів, але не міг допомогти своїй коханій. І коли настав день пологів, наші емоції були неймовірними», — каже Крісті Перес.

Подивіться на ці неймовірні знімки, і ви зрозумієте, чому молодий татко плакав під час пологів:

Він безпорадно спостерігав, як його дружину нудить усі 285 днів вагітності

І бачив, що його дружина схудла на 14 кілограм, через невгамовне блювання і прееклампсію.

Через зневоднення її 4 рази госпіталізували

Він майже завжди вечеряв на сходах будинку, а не на кухні, адже будь-який аромат викликав у неї нудоту.

Проживши майже 9 місяців її проблемами та турботами, він підтримував її і під час пологів

«Я сказала йому, що зняв його сльози, коли він уперше побачив свого сина, але він відповів: «Я плачу не тому»

Здивована, я запитала, що він мав на увазі, і ось що він відповів: "Вперше за 10 місяців я побачив її посмішку"

«Чоловіки, будь ласка, зрозумійте, наскільки потрібним і потужним може бути ваше співчуття. А всім жінкам, які перенесли важку вагітність, і знайшли в собі сили посміхнутися: дякую за те, що пожертвували собою і терпіли, за те народили на світ свого дорогого малюка. Це справді подвиг».


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти