Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="276575"]
пологи

Інтимна пластика після пологів: кому та навіщо потрібна?

Old date:
Current date: 2023.01.28
New date: 2022.12.08
0
Пологи – дивовижний процес появи світ нового людини, а для жіночого організму - це випробування на міцність. Під час вагітності

Пологи – дивовижний процес появи світ нового людини, а для жіночого організму — це випробування на міцність.

жінка, лікар Інтимна пластика після пологів

Джерело: freepik.com

Під час вагітності та пологів тканини інтимної зони розтягуються. Впродовж 6 місяців вони поступово приходять до норми – анатомія статевих органів відновлюється. Але, якщо еластичність волокон недостатня або дитина занадто велика, тканини рвуться.

Інтимна пластика після пологів допомагає багатьом жінкам покращити сексуальну життя, повернути красу, молодість та комфорт. Сучасні хірурги довели до досконалості свою техніку, що дозволяє коригувати тканини делікатної зони акуратно та безпечно.

Інтимна лабіопластика

Найпомітніший естетичний результат, що залишитись з вами довічно, можна отримати за допомогою лабіопластики. Це вид інтимної пластики, який використовується для зміни форми або розміру полових губ.


У процесі пологів більшому розтягуванню піддаються саме малі статеві губи. В результаті вони починають провисати або збільшуються у розмірі. Щоб змінити розмір та форму полових губ, виконується резекція частини тканин. У цьому випадку будова губ зберігається. Пластика великих полових губ виконується рідше. Показаннями до операції виступають втрата тонусу чи об'єму великих полових губ.

вагітна, вагітність Інтимна пластика після пологів

Джерело: freepik.com

Як відбувається операція?

Операція з лабіопластики триває приблизно 30-40 хвилин, в залежності від ситуації вона може зайняти трохи більше години. Після того, як виконана розмітка операційної зони та починає діяти анестезія, пластичний хірург береться до роботи: висікає лишню тканину, формує бажану форму та розмір полових губ. Після закінчення всіх необхідних дій пацієнтці накладаються саморозсмоктувальні шви.

Період реабілітації

Відновлювальний період після коригування інтимної зони відбувається досить швидко. Вже в першу добу можна повертатися додому. Оскільки при операції застосовують саморозсмоктується шовний матеріал, зняття швів надалі не потрібно. Але це не лишає необхідності проводити щоденний туалет. У перші дні може з'явитися набряк полових губ та виникати дискомфорт під час ходьби або при положенні сидячи.

Відновлювати статеве життя слід не раніше ніж через 2 тижні після операції. Від походів у басейн чи сауну також потрібно утриматися щонайменше на 14 днів.

У перші 2-3 тижні після операції слід дотримуватись таких обмежень (точний термін визначає лікар):

 • утриматися від полового життя
 • приймати призначені препарати
 • проводити дбайливу гігієну без використання мила
 • менше сидіти
 • носити зручну бавовняну білизну
лікар, лікар Інтимна пластика після пологів

Джерело: freepik.com

Де краще зробити лабіопластику?

Вчасно виконана інтимна пластика дає величезний психологічний ефект, дозволяючи жінці почувати себе більш впевненою та сексуально привабливою незалежно від віку. Досвідчені та висококваліфіковані пластичні хірурги клініки LaserOne ліквідують усі наслідки надмірного розтягування або розриву тканин під час пологів. Більшість операцій не потребують тривалої реабілітації та дозволятимуть повернутися до звичного життя максимально швидко.

Переваги інтимної лабіопластики

 • Висічення надлишку шкіри на інтимних органах часто призводить до підвищення чутливості, покращення якості інтимної життя.
 • На зовнішніх статевих органах не залишається шрамів, рубців.
 • Реабілітація протікає відносно швидко.
 • Після інтимної лабіопластики анатомія статевих органів не змінюється.
 • Повністю зберігається жіноча репродуктивна функція.

Протипоказання

Тимчасові обмеження для лабіопластики: вагітність, нещодавні пологи та операції, період ГРВІ чи ГРЗ, інші інфекційні захворювання, ослаблення імунітету.

Сексуальність – одна із складових успішності. І проблеми, що виникають у цій делікатній сфері, прямо позначаються на всіх аспектах життя. Тому в жодному разі не можна сприймати їх як неминуче! Завдяки можливостям сучасної медицини зовсім не складно розв'язати проблему та змінити якість життя.


Р

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Мітки:
пологи
Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти