Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="115074"]
Активна вагітність, пологи, Пологи в 21 столітті: нові можливості

Домашні пологи: можливі ризики для мами та дитини

Old date:
Current date: 2022.05.24
New date: 2016.10.03
0
Боязнь перед болем, та ще й страх перед лікарями... У результаті деякі матусі наважуються на домашні пологи. Чи є необхідність

Боязнь перед болем, та ще й страх перед лікарями... У результаті деякі матусі наважуються на домашні пологи. Чи є потреба в такому кроці?

домашні пологи

Fotolia

 
Зважуючись на домашні пологи, необхідно ретельно зважити всі плюси та мінуси цього серйозного кроку. Прибічників домашніх пологів достатньо, але навколо самої ідеї витає багато міфів. Розвіємо головні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кесарів розтин або природні пологи. Що безпечніше?


У пологовому будинку все чуже, а вдома – і стіни допомагають

Стіни, можливо, і допомагають, але ось медичний персонал офіційно це робити не може. Оскільки приватна акушерська практика в Україні не дозволена, жоден лікар або медична організація не візьметься надавати послуги по допомозі по дому (така діяльність може загрожувати як адміністративним штрафом, так і кримінальною відповідальністю).

Тому якщо з майбутніми батьками і укладається договір, то, як правило, це договір на консультування або психологічну допомогу. Читайте уважно! В результаті, якщо в процесі пологів щось не піде за планом, таких «консультантів» практично неможливо притягти до відповідальності.


Важливо також знати, що в Україні немає спеціалізованих, які пройшли ліцензування освітніх програм для «духовних акушерок», тому, звертаючись до подібних послуг, породілля не має змоги перевірити достатність знань їхніх виконавців.

Найчастіше наші доули мають психологічну освіту та набір дипломів приватних курсів та семінарів, а також мають досвід материнства. Рідше — мають диплом лікаря або медичної сестри. Чи готові ви довірити їм своє життя, а головне життя малюка?

правильні пологи дитини, перед пологами, як правильно дихати, перші пологи жінки, як поводитися при пологах

Burda Media

Нема чого боятися: біля під'їзду чергуватиме «швидка»

Не буде, якщо ви не розщедритесь на послуги приватної клініки, готової надати такі послуги. Інакше доведеться покладатися виключно на себе. Питання тільки в тому, чи зможете ви адекватно оцінити перебіг пологів і виявити момент, коли без лікаря вже не обійтися, і чи зможе він дістатися вчасно.


Потрібно врахувати той факт, що під час пологів бувають моменти, коли рахунок йде на секунди. Чи встигне "швидка"?

спільні пологи

У пологовому будинку малюкові відразу роблять щеплення, а я проти

В Україні лікарі не мають права проводити будь-які маніпуляції з вашою дитиною без вашої згоди або за вашої відсутності.


Крім того, щеплення не зроблять, якщо ви підпишете поінформовану відмову від проведення імуновакцинації. Заяву можна скласти заздалегідь у довільній формі та передати медперсоналу під час вступу до стаціонару.

Але перш ніж приймати таке рішення, проконсультуйтеся ще раз із грамотним спеціалістом.


Домашні пологи менш небезпечні

В Україні немає офіційної статистики з домашніх пологів. Тому міркувати про безпеку чи підвищену небезпеку домашніх пологів немає сенсу. Якщо вам хтось каже інше, є привід задуматися!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 
Топ-7 причин зайнятися вумбілдінгом до зачаття і після пологів
Хто така Доула і навіщо вона потрібна під час пологів?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x