Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="166564"]
пологи

Давайте по-чесному: чому слід відмовитися від відвідувачів у пологовому будинку

1
Коли оточуючі чують, що ви стали мамою, усі негайно бажають побачити новонародженого малюка. Проте, мало хто з гостей поінтер

Коли оточуючі чують, що ви стали мамою, усі негайно бажають побачити новонародженого малюка. Однак, мало хто з гостей поцікавиться, чого ви хочете в даний момент.

Психологи відзначають, що підтримка близьких у складний для мами період відновлення після пологів, справді важлива.

Проте експерти також наполягають, що в пологовому будинку новоспеченої мами, перш за все, необхідно думати про своє здоров'я та витрачати енергію виключно на турботу про малюка та саму себе. Саме тому відвідувачам у пологовому будинку слід сказати «ні». Пропонуємо разом із нами дізнатися кілька причин, чому варто відмовитися від гостей у пологовому будинку.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

пологовий будинок гості

Джерело: Instagram@bluebirdkisses

Ці моменти ніколи не повторяться

Перша та єдина, друга чи третя дитина – це неважливо. Пам'ятайте, що ці перші кілька днів разом ви хочете провести наодинці зі своєю сім'єю. Тільки ви, тато і ваше маля. Перший плач, перше годування, перші обійми. Вам справді потрібні глядачі? Чи ви надасте перевагу провести цей час у тиші, насолоджуючись близькістю з малюком? Радісні галасливі родичі із захватами та подарунками можуть трохи почекати. А поки що просто спонукайте в тиші.


Годування грудьми та догляд за малюком

Не завжди перші годування проходять гладко. Часто і матусі, і малюкові потрібен час, щоб навчитися правильно робити це. Коли соски матусі покриті тріщинами і кровоточать, останнє, що їй потрібно, - це натовп відвідувачів, які дають поради як годувати правильно. Запросіть консультанта з лактації, його допомога вам знадобиться, а друзі можуть почекати.

пологовий будинок гості

Джерело: instagram@bluebirdkisses

Гормони та їжа

Привіт гормони! Якийсь час після пологів вони все ще вирують. Мамочка дуже емоційна, часто плаче. У такому стані жінці комфортно перебувати поруч із близькою людиною, наприклад, із чоловіком, а не в натовпі гостей. Або, наприклад, матуся усю вагітність страждала від невгамовного блювання вагітних і коли пологи закінчилися, вона хоче нарешті просто спокійно поїсти.

Та й взагалі, досить рідко жінка добре виглядає і почувається після 9 місяців вагітності та виснажливих пологів. Набряклі ноги, велика вага, груди, що налилися, шов після кесарева - у матусі є маса причин почуватися втомленою і не в кращій формі. Мало кому саме зараз потрібні глядачі.

Розпорядок дня

З появою дитини на сім'ї розпорядок дня змінюється кардинально. Нічні годування, уривчастий сон, у перші тижні після народження молода мама живе як у тумані. Все, про що ви повинні думати зараз, - це інтереси вашої маленької родини, а гості можуть прийти пізніше.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Один коментар на «Давайте по-чесному: чому слід відмовитися від відвідувачів у пологовому будинку»

  1. Цілком згодна! Я попросила друзів та родичів мене не відвідувати. Тільки чоловік та мама приходили. Хотілося більше часу виділити дитині.

    Відповісти

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти