Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274373"]
пологи

8 українських зірок, які народжували за допомогою кесаревого розтину

0
Багато українських зірок відверто діляться своїми історіями про пологи, і не сховують, що їм довелося пережити кесарів розтин.

Багато українських зірок відверто діляться своїми історіями про пологи, і не сховують, що їм довелося пережити кесарів розтин.

9 українських зірок, які народжували за допомогою кесаревого розтину

Сважається, що пологи шляхом кесаревого розтину – менш болючі. Проте історії цих українських мам доводять, що це не зовсім так. Просто іноді кесарів може спасти життя малюкові, і мамі.

У цій добірці ми зібрали 8 історій українських зірок, які рождали за допомогою кесаревого та не приховують цього.


МАМАРИКА

Співачка MamaRika вирішила розповісти історію своїх пологів і зізналася, що їй робили кесарів розтин. Зіркова мама не сховує, що їй було дуже страшно.

MamaRika розповіла, як за день до пологів приїхала на плановий огляд до лікаря, в результаті якого було ухвалено рішення залишитись у пологовому будинку, оскільки співачка могла скоро народити. Вночі вона відчула, що в неї тягне живіт, відзначивши, що тренувальних запозичень у неї не було.

«Знаходячись під контролем лікаря, під ранок, ми вже зрозуміли – почалося. Чи варто казати, що я ніколи навіть не лежала у лікарні за всю життя – тому було, м'яко кажучи, страшнувато. Коротше, я як їжачок у тумані сліпо довірилася супер бригаді лікарів, і не зря – тому що в конкретний момент було прийнято рішення робити кесарів розтин…», – поділився співочий птах.

МАМАРИКА

Джерело: Instagram@mamarika_official

ВАСИЛИСА ФРОЛОВА

Українська телеведуча Василіса Фролова також пережила екстрений кесарів розтин. Вона зізналася, що на 41 неділі вагітності її син перестав ворушитися, в результаті після приїзду до пологового будинку їй екстрено зробили операцію.

Попри те, що Василіса планувала пологи природним шляхом, лікарі вирішили зробити кесарів, оскільки у малюка відбулося кисневе голодування через підвійне обвивання пуповиною.

«Я поїхала робити КТГ і за словами лікарів зрозуміла, що тут щось не ті. Ми зібралися до пологового будинку. Мене мама везе, а сльози градом. Я не відчувала живота, а після УЗД мій лікар сказав: Василіса, народжуватимеш сьогодні. Ти йдеш, переодягаєшся і ми робимо кесарів розтин», - вона сказала.

Василиса розповіла, що операція далася їй нелегко – у годину операції вона була вдома. Здавалося, між життям і смертю була межа.

ВАСИЛИСА ФРОЛОВА

Джерело: Instagram@vasyafrolova

АНІТА ЛУЦЕНКА

Фітнес-тренер Анита Луценко під час пологів планувала народжувати самостійно – навіть без епідуральної анестезії. Усю вагітність спортсменка відчувала собі чудово, проте під час пологів виникли ускладнення і було прийнято рішення робити кесарів розтин.

«Все пішло не за планом. Чомусь о 12 годині ночі я вирішила перечитати форум про ті, хто як народжував. Потім почала згадувати, як правильно дихати, зробила позначки у записнику і заснула. А за пів години — просто уві сні! — відійшли води, і ми поїхали до лікарні. Після огляду виявилося, що виникли проблеми і, найімовірніше, мене доведеться оперувати. Лікар попередив: якщо ще кілька годин чекати на початок родової діяльності, можна нашкодити здоров'ю дитині. Ну яка мама у здоровому глузді чекатиме?», – розповідає вона.

Аніта додає, що кесарів був для неї неприпустимим варіантом, але частка розпорядилася інакше:

«При іншому розкладі кесарів для мене був неприпустимим варіантом. Я ніколи у житті не лежала біля лікарні! Ніколи не робила уколів! Та що там казати – температури +38 у мене ніколи не було! Але нічого, будемо вважати це ще одним позитивним досвідом», — зауважила зірка.

 

АНІТА ЛУЦЕНКА

Джерело: Instagram@anitasporty

СЛАВА КАМІНСЬКА

Співачка народжувала свою другу дитину, доньку Лауру за допомогою кесаревого розтину. Раніше вона розповіла, як пройшли її інші пологи.

«Кесарів – це жерсть! Але лікарі попалися чудові — вислухати всі нісенітниці, які я несла під наркозом і при цьому все зробити швидко і якісно, ​​не кожен зможе! Я щаслива», — Після навісів вощина виросла.

На чисельні запитання шанувальників, чому їй довелося робити кесарів, Слава відповіла з гумором.

«Чому кесарів? Ось цікаво, яку відповідь ви хочете почувати? Тому що це дорожче, а я хотіла повипендрюватися перед подружками? Тому що потрібно в житті спробувати все? За показаннями лікаря і життя, і здоров'я дитини дорожче, ніж порізаний живіт і взагалі, ніж у світі?», - Відповіла вона.

СЛАВА КАМІНСЬКА

Джерело: Instagram@babaslavka

НАТАЛКА КАРОП

Вдома українська віконавиця Наталка Карпа теж ковтала кесарівку на допомогу. Вон знав, що штори були партнерами, але потім виникли проблеми. Вон бачив пологи і як результат операції - кесарів розтин.

«Я настільки злий, що хотів жувати людей без кесаревого розтину чи анестезії. Але якщо ти вже там і стикаєшся з зовсім іншими реаліями, ти думаєш: «Отже! Що це за епідуральна анестезія? А потім у нас був ще більш критичний момент - у дитини почало падати серце, і ми ще більше розлютилися. Все закінчилося смертю Цезаря, а дитину забрали. За шкалою Апгар є малий гарні баланс. Коли моя дочка плакала, її відразу прикладали до грудей, а потім її від неї забрав батько», - Раніше розповідала Наталка.

НАТАЛКА КАРОП

Джерело: Instagram@natalkakarpa

КАТЕРИНА БУЖИНСЬКА

Українська співачка Катерина Бужинська, яка у 2016 році народила двійню, також поділилася свідченнями та подробицями про народження своїх дітей.

Актриса зізналася, що лікарі хотіли попрацювати над її лікуванням Цезаря.

«Стати поруч зі мною було бажанням чоловіка. Медики вирішили робити мені кесарів розтин під загальним наркозом, тому чоловік першим побачивши дітей. А коли я опритомніла, сина та доньку поклали мені на грудях. Дивилася на них і плакала від щастя», - Розповіла Катерина.

КАТЕРИНА БУЖИНСЬКА

Джерело: Instagram@buzhynska

АНАСТАСІЯ ПРИХОДЬКА

Українська артистка Анастасія Приходько – мати троє дітей. Молодший син Лука народився минулого року. Після пологів Анастасія вирішила поділитися думками про жіночу фігуру та материнство, зізнавшись, що їй робили кесарів розтин.

«Як бути тим, хто звик завжди бачити одне відображення в зеркалі, а після пологів на тобі дивуватиметься зовсім інша людина… Зайві кілограми, розтяжки, обвислий живіт, обвислі сисюлі, недоглянутість. І буває так, що просто немає сил що-небудь робити. Не забуваймо про часту післяпологову депресію і гормони.

Бути мамою – найскладніша місія на землі для жінки: виносити та народити! Я пишусь своєю смужкою на животі, яка щодня нагадує мені про сина, я не стежусь свого живота, який обвис і схожий на тертку, так у мене целюліт. Так-так, бо я їла і допомагала рости моїй дитині! Я пишусь своїм животом (хоча я зараз дуже намагаюся його прибрати). Але, я з гордістю його показую вам, я пишусь, що стала мамою втретє! Я хочу підтримати шкірну маму, знаю, як це складно! Бог створив жінку до появи глянцю, лайків, подіуму, сцени! Він створив жінку, щоб вона могла подарувати життя!» - звернулася до всіх мам співачка.

АНАСТАСІЯ ПРИХОДЬКА

Джерело: Instagram@prykhodko_official

ЛІЛІЯ ПІДКОПАЄВА

Українська олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва – теж мати троє дітей. Наймолодша донечка Лілії народилася за допомогою кесаревого розтину.

Спортсменка не розповсюджується на тему своїх пологів і того, чому їй вирішили робити кесарів розтин, проте в одному з інтерв'ю цю інформацію підтвердила:

«Я перестала займатися гімнастикою 11 років тому. Кілька місяців тому народилася моя дочка. «Я боялася операції - кесарів Ростін», - Заявила вона.

ЛІЛІЯ ПІДКОПАЄВА

Джерело: Instagram@podkopayeva_official

МАША ЄФРОСИНА

Телеведуча та зіркова мама Маша Єфросиніна зізналася, що і перші, і інші її пологи могли закінчитися трагедією, якби не лагідна робота лікарів.

«У мене було двоє пологів, і все було чудово із самого початку! Я собі спокійно відчувала: 10 славетних пальців — хто народжував, зрозуміють! (повне розкриття шийки матки). І обидва рази мої малюки творили чудеса... Обидва рази я виходила з пологів з неймовірною подякою, що все так вирішилося круто! І я розумію, що обидва рази була загроза саме під час родового процесу, коли ти тужишся, коли дитина вже йде…», - Розповіла вона.

Маша додала, що в годину завіси маленького сина Саші їй довелося працювати на терміновому кесаревому розтині:

«Сашенько, мій молодший взагалі не вставивши голівки. Це означає, що ще одна потуга, і вона може зламатися шия. Тому мені між потугами зробили операцію кесарів розтин. Не можу сказати, що це був найприємніший момент у моїй житті. Швидше, один із найстрашніших! Проте, я живу з думкою, що мого дитину спасли». - вона знає.

МАША ЄФРОСИНА

Джерело: Instagram@mashaefrosininaДумка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти