Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="266136"]
пологи

5 типів папок, яких краще не брати на пологи

Old date:
Current date: 2022.09.27
New date: 2022.01.22
0
Пологи не для чоловіків із слабкими нервами. І у нашій новій статті ми пояснимо чому! В Україні майбутній тато за бажанням може спокій

Пологи не для чоловіків із слабкими нервами. І у нашій новій статті ми пояснимо чому!

Джерело: Freepik

В Україні майбутній тато за бажанням може спокійно бути присутнім при народженні дитини та підтримувати кохану дружину. Однак, якими б чоловіки не здавалися сильними та витривалими, деяких краще на пологи не брати:)

Залежний від чужої думки

Чоловік ніколи не хотів бути присутнім на пологах, а потім раптово змінив свою думку? Запитайте, що саме спричинило такі зміни. Якщо на запитання він відповість, що багато його товаришів були з дружиною під час пологів або це схвалює начальник, то варто замислитись! Він міг надихнутися історіями та схваленням інших людей, тому вирішив повторити їхню поведінку. Під час пологів із такою людиною може статися безліч ексцесів: від переживань до серйозної паніки. У результаті підтримувати доведеться його, а не вас.

Вразливий

Пологи не можна назвати приємним видовищем, тому дуже вразливим таткам краще залишитися за межами родової палати. Особливо це стосується тих чоловіків, які втрачають свідомість, побачивши краплі крові.


Також від партнерських пологів рекомендується відмовитися незаміжнім та нестабільним парам. Вважається, що це може знизити статевий потяг та стати причиною нових проблем у відносинах. Якщо ж людина витримає «пік народження», то доведе, що на неї можна покластися.

пологи

Джерело: Freepik

Представник «чоловічої» професії

Якщо ваш чоловік військовий, рятувальник, спортсмен тощо, ви й самі повинні здогадуватися, чому йому краще почекати з квітами за дверима. Така категорія людей часто дуже вимоглива, причому не лише себе, а й близьким. Дочекатися підтримки та співчуття від такої людини буде непросто. Хоча зарядити енергією та бойовим духом вас точно зможе:)

безпорадний

Класно, якщо ваш чоловік позбувся сумнівів та забобонів, готовий тримати вас за руку і допомагати під час народження дитини. Однак важливо розуміти, наскільки він витривалий. Якщо у складних життєвих ситуаціях майбутній тато впадає у ступор, губиться і не знає, що робити, то краще не брати такого на партнерські пологи. Сам того не бажаючи, він може розгубитися та запанікувати.

жартівник

Чудову п'ятірку завершує любитель гумору та підколів. Звичайно, з таким чоловіком ніколи не скучиш, всі труднощі він може перевести жартома, нібито знімаючи ступінь переживання. Проте родова палата не має стати місцем чергового виступу коміка, а медичний персонал його публікою.

У кожного чоловіка є своє слабке місце: одні не переносять виду крові, інші панікують, третім такий нестерпний біль дружини, що вони непритомніють. У пологову палату майбутній батько повинен вирушати відповідально, з усвідомленням того, що на нього чекає. Якщо ж він не готовий виявитися безпосередньо під час пологів, у цьому немає нічого страшного. Ще буде безліч можливостей проявити любов і турботу після появи малюка на світ.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти