Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274762"]
пологи

25 потрясних фото пологів, які потрібно побачити

Old date:
Current date: 2022.08.12
New date: 2022.06.09
0
Чудо народження – потужна, але шокуюча подія. Те, що ми бачимо по телевізору та у фільмах, це очищена версія реальності. Сучасне

Чудо народження – потужна, але шокуюча подія. Те, що ми бачимо по телевізору та у фільмах, це очищена версія реальності.

25 потрясних фото пологів, які потрібно побачити

Джерело: birthphotographers.com

Сучасне фотографування пологів – це щось інше. Талановиті фотографи не намагаються сховати реальність, демонструючи процес таким, яким він є насправді.

У цій фотопідбірці ми зібрали 25 потужних кадрів, які варто побачити кожному, адже демонструють вони диво появи нової життя.


«Пологи – це надзвичайно складний жанр. Це не просто високий рівень ответственности, а й занурення в інтимну среду, в якій потрібно потурбуватися про те, щоб не вплинути на стан матері. Справа не тільки в тому, щоб стоять у потрібному місці біля потрібної години, ми повинні дійсно розуміти та поважати процес народження», — каже Таммі Карін, фотограф, що спеціалізується на родах.

За словами Карін, чесні та красиві фотографії із зображенням пологів досі вважаються табу, незважаючи на те, що жанр набирає популярності.

«Я знаю, що більшості людей у ​​нашій культурі це ще не подобається. Але фотографи пологів відчувають шок і трепет, коли діляться докладними фотографіями дитини, що з'являється на світ. Я хотіла б, щоб такі потужні кадри стали нормою у нашому суспільстві. Загалом наша культура схильна до всіх сексуалізувати та привносити страх у процес народження. Подібні знімки допомагають позбутися стигми», — продовжує вона.

Пропонуємо побачити одні з найпотужніших фото пологів, які є у фотомистецтві.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x