Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275039"]
пологи

20 дивовижних та чесних фото пологів, які варто побачити

Old date:
Current date: 2022.12.02
New date: 2022.09.22
0
У різних країнах світу набирають популярності чесні фото пологів, які не ідеалізують чудо народження дитини, а демонструють реаль

У різних країнах світу набирають популярності чесні фото пологів, які не ідеалізують чудо народження дитини, а демонструють реальну картину, з якою стикається жінка під час появи малюка.

Норвезький фотограф і доула Єва Роуз – одна з перших відмовилася від фотосесій, що ідеалізують пологи. З 1999 року вона знімає пологи такими, якими вони є і робить це досить успішно – на її сторінку в Instagram підписано майже 90 тисяч фоловерів.

«Моя мрія — показувати реальність пологів по всьому світу і поширювати важливу інформацію», — говорити фотограф про свої роботи, серед яких є досить провокаційні відверті кадри.

Єва прагне показати реальні емоції батьків, сфотографувати перші миті життя малюків і довести, що навіть без фотошопу та гламурних образів пологи можуть бути гарними.


Так, у портфоліо фотографа можна побачити мам, що плачуть від болю, а також кадри, на яких зображено підтримку та допомогу майбутніх татусів, які прагнуть полегшити біль своїй жінці. Не менш вражають і знімки з операційних.

«Обмін історіями про народження та фотографіями зі всього світу був просто імпульсивним поступком, і це виявилося найнеймовірнішим досвідом моєї життя! Я багато чого навчилася у всіх вас! Але найголовніше, що я дізналася, то це ті, що жінки надривають свої дупи і набагато сильніше, ніж вони думають. Ми ж народжуємо! І я рада, що цими знімками ми допомагаємо навчати та виліковувати від страху та сорому тисячі жінок!», — розповідає фотограф.

Пропонуємо побачити найяскравіші та найчесніші фото пологів з альбому Єві Роуз.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти