Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275039"]
Роды

20 дивовижних та чесних фото пологів, які варто побачити

0
У різних країнах світу набирають популярності чесні фото пологів, які не ідеалізують чудо народження дитини, а демонструють реаль�

У різних країнах світу набирають популярності чесні фото пологів, які не ідеалізують чудо народження дитини, а демонструють реальну картину, з якою стикається жінка під час появи малюка.

Норвезький фотограф і доула Єва Роуз – одна з перших відмовилася від фотосесій, що ідеалізують пологи. З 1999 року вона знімає пологи такими, якими вони є і робить це досить успішно – на її сторінку в Instagram підписано майже 90 тисяч фоловерів.

«Моя мрія — показувати реальність пологів по всьому світу і поширювати важливу інформацію», — говорить фотограф про свої роботи, серед яких є досить провокаційні відверті кадри.

Єва прагне показати реальні емоції батьків, сфотографувати перші миті життя малюків і довести, що навіть без фотошопу та гламурних образів пологи можуть бути красивими.


фото родов

Джерело: Instagram@evarosebirth

фото родов

Джерело: Instagram@evarosebirth

фото родов

Джерело: Instagram@evarosebirth

Так, в портфоліо фотографа можна побачити мам, що плачуть від болю, а також кадри, на яких зображена підтримка і допомога майбутніх татусів, які прагнуть полегшити біль своїй жінці. Не менш вражають і знімки з операційних.

«Обмін історіями про народження та фотографіями з усього світу був просто імпульсивним вчинком, і це виявилося найнеймовірнішим досвідом мого життя! Я багато чого навчилася у всіх вас! Але найголовніше, що я дізналася, так це те, що жінки надривають свої дупи і набагато сильніше, ніж вони думають. Адже ми народжуємо! І я рада, що цими знімками ми допомагаємо навчати та виліковувати від страху та сорому тисячі жінок!», — розповідає фотограф.

Пропонуємо побачити найяскравіші та найчесніші фото пологів з альбому Єви Роуз.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты