Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="73717"]
Вагітність, пологи

Чому чоловіки хочуть бути присутніми на пологах?

1
Сьогодні все більше сучасних чоловіків хочуть бути присутніми на пологах своїх дружин. Раніше чоловіки не виявляли ініціативи та бажання

Сьогодні все більше сучасних чоловіків хочуть бути присутніми на пологах своїх дружин. 

пологи - фото

Fotolia

Раніше чоловіки не виявляли ініціативи та бажання бути присутніми на пологах. Але зараз ситуація кардинально змінилася, і тепер більшість чоловіків готові підтримати своїх благовірних під час пологів, заявили австралійські вчені.

Більшість чоловіків готові бути присутніми на пологах

Більше того, багато сучасних чоловіків вважають своїм обов'язком бути поруч із дружинами в пологовому залі, щоб першими побачити свою новонароджену дитину і встигнути перерізати пуповину. Близько 90% опитаних чоловіків виявили бажання підтримати своїх дружин під час пологів, щоби перерізати пуповину, повідомляють експерти.

На думку фахівців, бажання бути присутніми на пологах з'являється також завдяки сучасним курсам, які зараз мають можливість відвідувати багато молодих батьків. Програми таких курсів дають чоловікам теоретичні знання, їм розповідають про роль батька на пологах, про те, як правильно поводитися і підтримати жінку у цей нелегкий момент. 


Озброївшись новими знаннями, у чоловіків зникає страх. вони ведуть себе впевнено і спокійно в найвідповідальніший момент, а багато хто з них супроводжує своїх дружин до самого моменту появи на світ малюка.

Пологи у воді - фото

Fotolia

Спільні пологи формують зв'язок між батьком та дитиною

Психологи вважають, що бажання чоловіка бути присутнім у житті дитини самого народження говорить про те, що батько підтримуватиме і виховуватиме свою дитину і надалі. Між ними, таким чином, формується емоційний зв'язок із самого народження малюка, який триватиме довгі роки.

Сьогодні сучасні батьки дедалі частіше цікавляться, як вони можуть допомогти полегшити процес пологів, яким чином правильно підтримати та допомогти дружинам під час пологів та яка їхня роль у цьому процесі.

пологи - фото

Fotolia

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Сніжана Єгорова: "Головним пріоритетом для мене завжди були мої діти"

65-річна німкеня народила четверню


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Один коментар на «Чому чоловіки хочуть бути присутніми на пологах?»

  1. Вік:

    Яка нісенітниця. Та ще й у такому без апеляційному «тоні». Чоловіків бажаючих бути присутніми при пологах, реально не більше 5%, А решті грамотно сформулювали питання: «Ви ж ХОЧЕТЕ бути присутніми при пологах ЛЮБИМОЇ дружини!?»

    Відповісти

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти