Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="72260"]
планування

У чому причина жіночої безплідності?

0
Причина жіночої безплідності може бути викликана прийомом деяких знеболювальних речовин, які відпускаються жінкам без рецепта. Чим

Причина жіночої безплідності може бути викликана прийомом деяких знеболювальних речовин, які відпускаються жінкам без рецепта.

Тест на вагітність.

Fotolia

Чим викликане жіноче безпліддя?

За словами американських учених, прийом певних знеболювальних у деяких випадках пригнічують жіночу фертильність на 75%. Йдеться про нестероїдні протизапальні препарати, такі як мотрин і алів.

Автор дослідження, спеціаліст з проблемам фертильності Професор Меттью Рецлофф стверджує, що порушення овуляції у жінок нерідко викликано прийомом цих нестероїдних препаратів і жінкам, які намагаються завагітніти, слід обережно приймати ці ліки. На жаль, дані препарати зараз мають великий попит у жінок дітородного віку і багатьом невідомі їх побічні ефекти.

Раніше фахівці вже проводили дослідження, результати яких показали, що прийом таких протизапальних ліків, як нурофен і напроксен, негативно відбиваються на жіночому здоров'ї, зокрема на репродуктивній системі. Проте нове дослідження підтвердило, наскільки ці ліки можуть впливати на жіноче здоров'я і перешкоджати успішному зачаттю. Справа в тому, що ці препарати особливо блокують біль в організмі. Протизапальна дія цих медикаментів пригнічує виробництво простагландинів, через що не відбувається овуляція.


Простагландини - це жирні кислоти, які впливають на всі клітини організму і різні процеси в тілі, і на овуляцію в тому числі. Якщо у жінки пригнічується овуляція, То шанси завагітніти залишаються мінімальними. Тому всім, хто планує материнство, лікарі часто призначають замість нестероїдних протизапальних засобів приймати знеболювальні ліки на основі ацетамінофену.

Ліки - фото

Legion-Media

Причини відсутності овуляції 

До інших причин відсутності овуляції відносять:

- Високі фізичні навантаження

- Стреси

— Ожиріння чи анорексія

- Синдром полікістозних яєчників

Ліки - фото

Burda Media

- Гіперпролактинемія

- Передчасне виснаження яєчників

- Дисфункіця гіппоталамусу

— Ранній клімакс та інші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Чому відбуваються зміни у менструальному циклі після вагітності

4 міфи про зачаття дитини


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти