Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="154422"]
планування

Вчені радять, як вибрати найкращий місяць для зачаття

Old date:
Current date: 2022.05.18
New date: 2017.08.30
0
Під підготовкою до вагітності ми зазвичай розуміємо повне обстеження організму майбутньої мами і усунення будь-яких проблем

Під підготовкою до вагітності ми зазвичай розуміємо повне обстеження організму майбутньої мами та усунення будь-яких проблем зі здоров'ям. Але вчені радять враховувати як особисті аспекти, а й глобальні. Зокрема, вплив пір року на майбутню вагітність.

Підготовка до вагітності, якщо мама хоче зробити все, що залежить від неї, щоб народити здорову дитину, повинна починатися у вересні. Такого висновку дійшла група дослідників під керівництвом професора Пол Вінчестера. Вчені проаналізували стан здоров'я 52 млн. немовлят, які народилися у різну пору року. І дійшли висновків, які можуть бути цікавими всім майбутнім мамам.
12 років роботи, протягом яких аналізувалося здоров'я 52 млн. немовлят, народжених у різні місяці року – така основа для наукових висновків професора Пола Вінчестера. На його думку, найкращими місяцями для зачаття є грудень та січень. А це означає, що жінкам, які хочуть мати максимум шансів на народження здорового малюка, потрібно вже зараз розпочати підготовку до вагітності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як завагітніти - найкращі дні циклу та основні перешкоди


Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Чому грудень-січень? Аналізуючи стан здоров'я дітей, вчені виводили насамперед кількісні характеристики. А потім пояснювали факти, що виявилися, науковими припущеннями. І вони такі: діти, які з'являються на світ в результаті зимового зачаття, ще в утробі мами, на останніх місяцях вагітності отримують максимум вітаміну D, який продукується організмом під впливом сонячних променів. Цей вітамін, виявляється, є одним із ключових для здоров'я немовляти ще до появи його на світ.
Крім того, важливе значення має насичення організму мами літніми вітамінами в останні місяці вагітності.
планування вагітності

Джерело: Fotolia

А якщо зачаття буде навесні? Чи плануєте вагітність на весну? У вашої дитини досить високий ризик зіткнутися з сезонними застудними захворюваннями двічі за весь термін вагітності: навесні та пізно восени або ранньою зимою. На перших місяцях вагітності грип особливо небезпечний. Та й перед пологами це небезпечно.

Чим не добре літнє зачаття. Планування вагітності на літо, на думку Пола Вінчестера, також не ідеальне рішення. Особливо для мешканців міста. Адже влітку міське повітря перенасичене вихлопними газами автомобілів, випарами гарячого асфальту, пилком потенційних алергенів. Негативний вплив на плід усіх цих факторів у перші місяці вагітності є особливо небажаним.


як готуватися до вагітності

Джерело: Fotolia

У чомусь мінуси осіннього зачаття. Осіннє зачаття є ризикованим для малюка «завдяки» тим же вихлопам та алергенам, якими насичене міське повітря влітку.


Приймати до уваги поради Пол Вінчестера чи ні — ваше рішення. Зрештою, поява на світ наших дітей, це не тільки наше рішення чи рекомендації лікарів, є в цьому чимала частка волі.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Фолієва кислота та планування вагітності

Негативний резус у майбутньої мами. Як уникнути резус-конфліктуДумка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x