Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="81569"]
планування, КОЛІР НАСТРОЮ ЗИМОВ

Топ-3 різдвяних ворожіння для вагітних на майбутню дитину

Old date: 2016-01-04
Current date: 2022.10.02
New date: 2022.01.05
0
Ніч перед Різдвом - один із найкращих на рік моментів для ворожіння. Містичні передбачення, зроблені в цей період, практично

Ніч перед Різдвом — один із найкращих на рік моментів для ворожіння. Містичні пророцтва, зроблені в цей період, практично завжди збуваються. Головне — вірити в те, що ваші бажання можна здійснити і утримувати позитивний настрій.

ворожіння на різдво в домашніх умовах

Джерело: Burda Media

Святки - саме час, щоб запитати про майбутнє малюка. Наприклад, дізнатися його стать, час народження, особливості характеру Звичайно, не варто сприймати ворожіння як чітке керівництво до дії. Але чому б не отримати інформацію з цього джерела?

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


До того ж, погадати перед Різдвом можна всією сім'єю: із майбутнім батьком малюка, своїми сестрами, подругами чи мамою. Такі чудові спогади про цікаву розвагу у колі близьких — чудовий спосіб покращити настрій для вагітної жінки. А ще про них потім можна буде розповісти малюкові, коли підросте — ось кому точно буде цікаво!
Отже, вибирайте відповідний спосіб - і вперед, назустріч долі.


Ворожіння на підлогу майбутньої дитини

Дізнатися, хлопчик чи дівчинка у вас народиться, - ось що завжди цікаво майбутнім мамам. Є чимало варіантів ворожіння, щоби це прояснити.

Варіант №1 - Сучасний

Видумайте комбінацію цифр, яка могла бути мобільним телефоном, і наберіть його. Якщо відповідь жіночий голос - у вас буде дівчинка. Якщо чоловічий – народиться хлопчик. Якщо ж трубку ніхто не підніме, значить, Всесвіт вважає, що стать майбутнього малюка для вас має поки що залишатися таємницею.

ворожіння на різдво

Джерело: Burda Media

Варіант №2 - Традиційний

Для нього вам знадобиться швейна голка. Просуньте в голку своє волосся, якщо довжина дозволяє, або вовняну натуральну нитку. Після вставте голку в шерсть і подумки запитайте: «Якої статі буде моя дитинка?» Візьміть голку за нитку або волосся і вийміть із вовняної тканини.

Тепер під голку, що розгойдується, підставте свою долоню і уважно стежте, як саме гойдається цей імпровізований маятник. Якщо рух йде кругом, народиться дівчинка. Якщо по прямій лінії туди-сюди, ваша сім'я поповниться хлопчиком.

Ворожіння про характер малюка

Для цього ворожіння вам знадобиться ... кілька полоненят. Для тих, хто збирається зустрічати Різдво в селі, знайти відповідну деревину не важко. А ось у місті, на перший погляд, можуть виникнути складнощі. Насправді, немає нічого простішого — достатньо вирушити до найближчого супермаркету та купити упаковку дров для шашлику.

Для ворожіння вся в'язанка дров укладається поруч, а вагітна жінка не дивлячись витягує одне. Тягнути потрібно не підглядаючи, швидко та впевнено.

По поліну можна нагадати зовнішність малюка: залежно від його забарвлення, визначити, світлим або темним буде волосся малюка. Якщо дерево гладке – малюк буде спокійним та слухняним. Якщо поліно шорстке і з сучками - чекайте малюка з непосидючим і твердим характером.
Якщо вибране поліно буде складно витягнути зі зв'язки, пологи будуть непростими. Ну а якщо за першим із в'язанки випаде друге — можливо, у вас народиться двійня.

Звичайно, не варто сприймати таке ворожіння всерйоз, воно не дасть 100% гарантії, але наші предки вірили в силу дива у Різдвяний святвечір.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти