Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="5277"]
планування

Несподівано! Вчені розповіли про що свідчать викидні на ранніх термінах

Old date: 2012-08-29
Current date: 2022.05.24
New date: 2017.11.17
0
Експерти також зазначили, що часті викидні на ранніх термінах вагітності свідчать про те, що жіночий організм дуже здоровий.

Експерти також зазначили, що часті викидні на ранніх термінах вагітності свідчать про те, що жіночий організм дуже здоровий, оскільки йому вдається розпізнавати та «позбавлятися» неякісних ембріонів у матці.

Молода пара - фото

Fotolia

Справа як?

Так, дослідники порівняли клітини поверхні матки жінок, які мають в анамнезі кілька викиднів із клітинами жінок, у яких вагітність протікала нормально. З'ясувалося, що клітини матки жінок, у яких переривалася вагітність, рухалися назустріч ембріонам, незалежно від якості. А клітини матки жінок, у яких вагітність протікала успішно розпізнавали якісний ембріон від неякісного.
На думку професора Ніка Меклсона, жінки, які мали кілька викиднів, втрачають вони дітей не тому, що не можуть їх виносити, а тому, що є суперфертильними. У матці таких жінок формуються ембріони, які в інших жінок не змогли б вижити.

Крім того, експерт стверджує, що лише 30% природних зачать закінчуються пологами, а 70% - обриваються на ранніх термінах вагітності. Причому в більшості випадків жінки не здогадуються, що вагітні, оскільки викидень відбувається ще до припинення менструального циклу.


Основні причини невиношування вагітності

Переривання вагітності на ранніх термінах може бути пов'язане з такими причинами:

Генетичні порушення у плода

Понад 70% викиднів відбуваються з цієї причини. Це свого роду природний відбір, у результаті якого жіночий організм позбавляється нежиттєздатного та слабкого ембріона. Запобігти викидням у цьому випадку практично нереально, можна лише знизити ризик виникнення генетичних аномалій у плода ще до моменту зачаття.


Гормональні порушення у жінок

Викидень може статися через гормональний дисбаланс у жіночому організмі, наприклад, при нестачі так званого «гормону вагітності» - прогестерону.

Імунологічний конфлікт

Переривання вагітності може статися через резус-конфлікт. Наприклад, якщо ембріон успадковує негативний резус батька, то позитивний резус матері нерідко відкидає його. У такому випадку лікарі призначають препарати прогестерону, які мають імуномоделюючу дію та запобігають викидням.

Джерело: Instagram @bluebirdkisses

Інфекційні захворювання

Інфекції, що передаються статевим шляхом – хламідіоз, сифіліс, токсоплазмоз, трихомоніаз, цитомегаловірусна та герпетична інфекції також можуть спричинити викидень.


Запальні та загальні інфекційні захворювання

Хвороби, у яких підвищується температура тіла вище 38 градусів, і виникає загальна інтоксикація у жіночому організмі, можуть призвести до переривання вагітності. Такі захворювання, як краснуха, вірусний гепатит, пневмонія, грип або навіть ангіна, дуже небезпечні для майбутньої мами.


Причинами невиношування вагітності можуть бути аборти, лікарські препарати, стреси, підйом тяжкості, нездоровий спосіб життя і часом навіть статевий акт.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x