Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="161295"]
планування

8 питань, на які варто чесно відповісти перед народженням дитини

1
Поява малюка в сім'ї – це велика радість, а й велика відповідальність. Існує низка питань, на які сто

Поява малюка в сім'ї – це велика радість, а й велика відповідальність.

Діти

Джерело: instagram@taylergolden

Існує низка питань, на які варто чесно відповісти собі перед тим, як ви наважитеся на народження дитини, адже ця прекрасна і хвилююча подія повністю змінить ваше життя.

Отже, дайте відповідь чесно на наступні 8 питань, і ви зрозумієте — чи готові ви до материнства.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Вам подобається проводити час із дітьми?

Вам подобається спілкуватися із чужими дітьми? Відповідь «так» не обов'язково означає, що ви готові мати власну дитину. Навіть якщо ви відповіли "ні" - нічого страшного, деякі люди не реагують на чужих дітей, поки у них не з'явиться власна дитина. Незалежно від того, яку відповідь ви дали, подумайте, чому ви відповіли саме так, а не інакше.


Ви маєте можливість забезпечити малюка всім необхідним?

Тема грошей завжди незручна, проте дитина – задоволення не з дешевих. Подумайте — чи можете ви відмовитися від дорогої відпустки та вечері в ресторані заради того, щоб забезпечити малюка всім необхідним?

Чи варто народжувати дитину

Джерело: instagram@chrissyjpowers

Чи є у вас емоційна підтримка?

Хто оточує вас зараз? Чи зможуть ці люди вислухати вас чи поговорити з вами, коли з'явиться малюк? Переконайтеся, що у вас є друзі, які зможуть підтримати вас емоційно, коли ви потребуватимете їхньої допомоги.

Ви бажаєте народити дитину, щоб зберегти стосунки?

Так, іноді діти можуть допомогти зберегти відносини, що руйнуються, але, на жаль, ненадовго. Подумайте про те, що буде, якщо шлюб зберегти не вдасться, але дитина вже з'явиться на світ.

Ви колись проводили час із дітьми?

Якщо ви коли-небудь проводили час із чужими дітьми, як ви почувалися? Вам сподобалось? Чи все у вас вийшло? Подумайте про те, що вам належить, без прикрашання реальності.

Чи важливий вам спосіб життя, який ви ведете зараз?

Якщо ви звикли до гучних тусовок та яскравих вечірок, подумайте, чи готові ви відмовитися від цього? Ваше громадське життя напевно вщухне після народження малюка.

Чи варто народжувати дитину

Джерело: instagram@chrissyjpowers

Чи важливо вам, скільки спите?

Якщо вам важливо рано лягати спати, довго спати у вихідні або ви любите подрімати в обід, пам'ятайте - з народженням дитини ви можете надовго позбутися спокійного сну.

Чи дратують вас діти, які плачуть і погано поводяться в громадських місцях?

Часто батьки кажуть: «Так, мене дратують діти, які погано поводяться в громадських місцях, але мої діти ніколи так не зроблять». Повірте, так чинять всі діти, і одного разу ваша дитина обов'язково закотить скандал на публіці. Це природний процес.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Один коментар на «8 питань, на які варто чесно відповісти перед народженням дитини».

  1. Всім привіт! прикольний у вас сайт!

    Відповісти

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти