Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="189556"]
планування

5 найпотужніших молитов про зачаття дитини

Old date: 2018-07-23
Current date: 2022.10.03
New date: 2021.08.15
0
Генетично закладено, кожна людина прагне залишити після себе спадкоємця, щоб рід продовжувався. Однак, багато сімейних

Генетично закладено, кожна людина прагне залишити після себе спадкоємця, щоб рід продовжувався. Однак, багато сімейних пар не можуть мати дітей з різних причин.

5 найпотужніших молитов про зачаття дитини

Джерело: Unsplash

Буває і так, що протипоказань до вагітності немає, тільки завагітніти і виносити малюка у жінки не виходить, а лікарі розводять руками не в змозі допомогти парі. У таких випадках багато батьків покладають надії на допомогу Бога і звертаються до нього в молитвах з проханням дарувати довгоочікуваного крихту.

Багато людей вірять, що саме молитва з проханням зачаття допомагає батькам розпізнати справжні наміри своєї душі, тільки звертатися з проханням до Бога потрібно з відкритим серцем і чистими помислами, адже тільки такі молитви він чує. І найголовніше майбутнім батькам варто пам'ятати, що Бог любить людей терплячих, і відповідає тим, хто його справді потребує, а значить, повторювати такі молитви слід щодня.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Молитва до Господа про зачаття


«Прислухаюсь до Тебе, Всевишній наш. До всіх святих ми звертаємось. Почуй благання мого та чоловіка мого, рабів Твоїх (своє ім'я та ім'я чоловіка), Господи Милосердний і Всемогутній. Хай відповісти нам на наші молитви, пішли Свою допомогу. Благаємо, зійди до нас, Всевишній, не залиш без уваги молебні промови наші, пригадай закони Свої про продовження роду і примноження людського народу і стань покровителем нашим, допоможи з Твоєю допомогою зберегти пророковане Тобою ж. Боже, Ти створив силою Своєю могутньою з нічого - все і проклав всьому початок у світі, що не має країв цього: створив тіло людське за подобою Своєю і найвищою таємницею нагородив союз подружній з церквою. Змилуйся наш Господе, над нами, шлюбом об'єднаних подружнім і тих, хто надіється на допомогу Твою, нехай прибуде і до нас милість Твоя Всевишня, нехай будемо і ми готові до розмноження і зможемо завагітніти дівчинкою або хлопцем і бачити на дітей своїх, до третього і до четвертого. покоління, і до глибокої старості проживемо і прийдемо в Царство Твоє. Прошу Тебе, почуй мене, о, Всемогутній Правитель наш, прийди до мене і обдаруй моє дитя. Не забудемо ми благодаті Твоєї і служитимемо Тобі покірно разом із дітьми нашими. Амінь».

Молитва до Матрони Московської про настання вагітності

Свята Матрона Московська з дитинства мала дар – бачити гріхи людей та сильну віру, яка допомагала їй зцілювати їхні недуги. Саме тому, жінки, які страждають на безпліддя, звертаються до неї в молитвах про настання вагітності.

«Блаженна мати Матрона! До твого предстання прибігаємо і слізно молимо Тебе. Пролий молитву щиру рабів грішних Господніх перед Троном Творця нашого Всевишнього. Бо істинне Слово Боже: просіть нехай буде вам дано. Почуй зітхання наші і донеси до престолу Небесного, бо багато може перед Богом молитва праведника Його. І почує Владико прохання наші, і змилостивиться, і пошле нам дитя довгоочікуване, і поселить плід у утробі материнській. Воістину, як послав Господь потомство Авраамові та Саррі, Єлизаветі та Захарії, Ганні та Йоахимові, так пішли і нам. Нехай створить це Господь з милості Своєї та людинолюбству безмежному. Хай буде так на віки віків. Амінь».

Молитва Богродиці про зачаття

Богродиця була обрана Богом, щоб виносити та народити Ісуса Христа. Саме тому вона розуміє смуток жінки, яка не може народити дитину і завдяки її заступництву настає довгоочікувана вагітність.

«О найсвятіша Діво, Мати Господа нашого Ісуса Христа, заступниця всіх грішних вірників просячих! Зглянься з висоти твого небесного трону, зверни свій погляд на мене непотрібну, що стоїть перед твоєю іконою. Почуй благання мою смиренну, нехай вознеси її до Господа Всевишнього. Умоли Сина єдиного, щоб опустив очі на мене, грішну! Нехай осяє Він душу грішну світочем благодаті небесної, нехай очистить Він мій розум від тягарів мирських та турбот непотрібних. Нехай простить усі зроблені справи, нехай убереже мене від муки вічної і не позбавить Небесного Царства Свого!

Благословенна Богородиця! Благоволила Ти наречися в образі Своїм, нехай веліла прибігати до Тебе з усякою благанням та проханням. На Тебе, Господи, вся надія моя, та вся надія моя. Під твій Покров тікаю, нехай уявляю себе під твою предстальність навіки. Вихваляю і дякую Господу нашому, а обдарував мене щастям шлюбу. Молю Тебе, Мати Господа нашого Ісуса Христа, нехай Всевишній пошле мені та моєму чоловікові чадо. Хай Він дарує мені плід утроби моїй. Зміни скорботу в моїй душі, щоб прийшли мені радість материнства. Прославляю Тебе у всі дні життя мого! Амінь».

Молитва Ксенії Петербурзької про вагітність

Блаженна Ксенія Петербурзька за життя багато просила у Бога заступництва і говорили з ним про потреби людей, у тому числі й безплідних. Після її смерті, безліч пар за які вона молилася були обдаровані дітьми.

«О, свята всеблаженна мати Ксенія! Під дахом Всевишнього жила, ведена і зміцнювана Богоматір'ю, голод і спрагу, холод і спеку, ганьбу і гоніння зазнала, дар прозорливості і чудотворення від Бога отримала єси і святими і під покровом Всемогутнього спочивала. Нині свята Церква, як запашний колір, прославляє тебе. Майбутнє на місці твого поховання, перед образом твоїм святим, як живіше ти, що з нами, молимося ти: прийми прохання наша і принеси як Престолу Милосердного Отця Небесного, як сміливість до Нього маєш, випроси припливаючим до тебе вічне спасіння, починання щедре благословення, від усяких бід і скорбот спасіння. Предстань і святими твоїми молитвами перед Всемилостивим Спасителем нашим за нас, недостойних і грішних. Допоможи, свята блаженна мати Ксенія, немовлята світлом Святого Хрещення озарити і печаткою дару Святого Духа запечатати, юнаки і юнаки у вірі, чесності, богобоязливості виховати і успіхи в навчанні їм дарувати; хворі та недугуючі зцілі, сімейним коханням і злагодою ниспосли, чернечих подвигом добрим підвизатися удостой і від ганьби огорожі, пастирі у фортеці Духа Святого утверди, народ і країну нашу у мирі та безтурботності збережи, про позбавлених у передсмертний час причастя Свят. Ти наша надія і надія, швидка почутість і спасіння, тобі подяку посилаємо і з тобою славимо Отця м Сина і Святого Духа нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.»

Молитва про зачаття дитини Миколі Чудотворцю

Святого Миколая Угодника вважають заступником сімей, маленьких дітей та матерів, саме до нього звертаються у молитвах із проханням про зачаття.

«О, святий Миколай Чудотворець! Улюблений угодник Господній! Заступник наш перед Отцем Небесним та в скорботах наших земних помічник! Почуй прохання моє слабке, нехай вознеси його Всевишньому! Умоли Господа Бога нашого навернути свій Царський погляд на грішну рабу, дарувати прощення всіх гріхів моїх, та діянь злих. Велико я згрішила від моєї юності, в житії моєму словами, справами, та помислами та почуттями. Допоможи мені окаянної, благай Творця нашого Небесного, всіх тварюків земних Творця, нехай почує він благання мою. В усі дні житія мого славлю Господа нашого Всевишнього: Отця і Сина і Святого Духа, нехай милостиве твоє представництво нині і повсякчас на віки вічні. Амінь».


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (3 оцінок, середнє: 4,67 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти