Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="256257"]
планування

160 найкращих імен для дівчаток: традиційні та незвичайні

Old date:
Current date: 2022.12.08
New date: 2022.02.03
0
Якщо ім'я для доньки не виникло перед вами само собою і вибір болісний і не простий, наша велика добірка однозначно допоможе визначити

Якщо ім'я для доньки не виникло перед вами само собою і вибір болісний і не простий, наша велика добірка допоможе визначитися.

Ім'я штука дуже важлива, навіть якщо ви не вірите у містику. Адже як ви назвете свою малечу, так до неї і звертатимуться в садку, на майданчику, у школі. А ще дуже важливо, щоб ім'я поєднувалося з по-батькові не дисонувало з прізвищем і не викликало в оточуючих негативні асоціації. Втім, останнє не так вже й важливо.

Наша малеча особлива: 10 найкрасивіших імен для дівчаток

Що може бути складніше вибору імені для свого малюка? Часто майбутні батьки дуже довго вирішують, як назвати дитину. Це природно, тому що існує безліч різних варіантів. Але проблема в тому, що навіть у такому розмаїтті популярність одних імен дуже зростає. Інші ж забуваються і, не дивлячись на красу і незвичайність, стають у графу «рідкісні» в щорічній статистиці.


Вибирайте ім'я тут

статеве виховання, непристойні питання, питання дітей про секс, сексуальне виховання дитини, як пояснити дитині, звідки беруться діти

Джерело: instagram @zhiharkaphoto

Таємниця імені: 10 самих жіночних імен для дівчаток

Перед тим, як визначитися з ім'ям для дочки, почитайте про нього і відчуйте його енергетику, адже навіть найніжніші імена іноді можуть наділити володарку такими рисами, які ви не хотіли б бачити у своїй дитині.

Вибирайте по посиланням

https://www.instagram.com/p/4bKvkNs1yX/?taken-by=pics_missmaya

Як вибрати ім'я для маленької принцеси, щоб вона була щасливою

Іноді нам хочеться, щоб навіть ім'я нагадувало про те, що малеча справді принцеса для своїх батьків. Якщо ви шукаєте красиве ім'я для дівчинки, зверніть увагу на імена справжніх принцес, особи королівської крові, які залишили свій славний слід та історії в минулому, або популярні в наші дні. Можливо, коли ваша дочка виросте і дізнається, що її назвали ім'ям справжньої принцеси, вона захоче більше дізнатися про свою тезку.

Імена справжніх принцес тут

Джерело: Pixabay

Таємниця імені: 10 старовинних непобитих імен для дівчаток

У гонитві за новомодними іменами та сучасними тенденціями багато батьків просто забули, наскільки красивими бувають старовинні українські та російські імена, які звучать по-особливому чарівно та незвично. Крім того, такі імена наділяють свою володарку чималим списком чудових якостей!

Рідкісні імена для дівчаток тут

розвиток дитини на природі

Fotolia

8 квіткових імен для маленьких принцес

Квіткові імена допомагають найповніше розкритися у своїй жіночності, граціозності та красі. Дізнаємося про найпопулярніші імена, які співзвучні з назвами кольорів.

Квіткові імена за посиланням

Джерело: instagram @happybee.by

16 найкрасивіших українських імен для дівчаток: значення

Визначити походження імені буває непросто – у нашому світі все перемішалося, але на щастя, зараз не прийнято божевільну словотворчість, яка була характерною у роки молодого Радянського союзу. Майже ніхто не називає дітей Даздрапермами та Домнами. Але якщо ваша ідеологія на боці національної ідентичності, спробуйте розібратися, які імена можна вважати українськими. При цьому не варто забувати – дитині з цим ім'ям жити, ходити в садок та школу, тому варто подумати ще й про те, як буде сприйняте ім'я.

Українські імена для дівчаток посиланням

дивні звички дитини, аутизм, ранній розвиток, розгойдується, ламає іграшки, все тягне в рот, смокче палець, гризе нігті, дитяча психологія, коли показати дитину неврологу, якщо дитина відстає у розвитку, неблагополучна атмосфера в сім'ї, як дитина успадковує батьків

Джерело: Shutterstock

80 іноземних імен для дівчаток: найкрасивіші

За часів тотальної глобалізації багато іноземних імен міцно увійшли в наше життя і сприймаються абсолютно природно. Проте, є й такі, якими в Україні малечу називають не часто. Якщо ви плануєте назвати дитину іноземним ім'ям, подумайте, як вона поєднуватиметься з по батькові та прізвищем. А ще, чи не викличе надто незвичне для наших широт ім'я глузування однолітків у майбутньому.

Шукайте іноземні імена для дівчаток посиланням

Джерело: instagram @eva_taro


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти