Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="280837"]
планування

12 найкрасивіших біблійних імен

0
Традиція давати дитині ім'я на честь святого має глибоке коріння. Наші пращури поважали, що називаючи малюка ім'ям библейского персон

Традиція давати дитині ім'я на честь святого має глибоке коріння. Наші пращури поважали, що називаючи малюка ім'ям библейського персонажа, або святого, вони таким чином дають дитині оберіг.

новонароджений Чоловічі біблійні імена, Жіночі біблійні імена

Джерело: Pixabay

Сьогодні батьки, бажаючи підкреслити ексклюзивність своєї дитини, намагаються вибрати найоригінальніше ім'я для свого малюка. Однак вони часто не замислюються над тим, як воно пов'язане з історією чи що це ім'я означає.

Останнім часом знову стало модним давати дітям біблійні імена, або називати їх іменами апостолів чи святих. Пропонуємо вам список оригінальних біблійних імен для ваших малюків.

Чоловічі біблійні імена

Адам – означає людина і асоціюється з першою людиною, створеною богом.


Соломон — означатиме мирний, крім того, це ім'я — символ мудрості, якою був наділений знаменитий библейський цар Соломон.

Фома - Перекладається як близнюк. Це ім'я належало одному з учнів Христа, який довго не міг повірити у його воскресіння.

новонароджений Чоловічі біблійні імена

Джерело: instagram @rodionovaalina

Самсон - означає сильний, могутній. Цей біблійний герой мав неймовірну фізичну силу, був хоробрий, гарячий і впертий.

Давид — перекладається як улюблений чи улюбленець. Єврейський цар Давид вважався одним із найкращих правителів Ізраїлю, саме він зробив Єрусалим його столицею.

Петро - значить скеля чи камінь. Це ім'я носив один із найулюбленіших учнів Христа. Він був наділений здатністю зцілювати хворих і воскресати мертвих.

Жіночі біблійні імена

Єва — та, що дає життя. Таке ім'я мала перша жінка на землі, прабатька всієї людства.

Магдалина – ім'я має кілька значень, одна з них – вдохновлена. Це ім'я носила грішниця, що розкаялася, перша з людей, що побачила воскреслого Ісуса.

Ада - означає прикраса. Це друге жіноче ім'я після Єви, яке згадується у Біблії. Припускають, що утворилося воно від імені Адама.

Жіночі біблійні імена

Джерело: Instagram@bellybeautifulportraits

Марфа – позначає пані чи пані. Таке ім'я носила одна із сестер Лазаря, біля якого любив бувати Христос.

Марія — у перекладі улюблена чи бажана. Таке ім'я мали кілька знаменитих біблійних персонажів, зокрема його носила мати Ісуса Христа.

Сара - означало почесна. Так звали дружину Авраама, яка стала прародителькою всього єврейського народу.Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти