Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="280837"]
Планирование

12 найкрасивіших біблійних імен

0
Традиція давати дитині ім'я на честь святого має глибоке коріння. Наші пращури вважали, що називаючи малюка ім'ям біблійного персон

Традиція давати дитині ім’я на честь святого має глибоке коріння. Наші пращури вважали, що називаючи малюка ім’ям біблійного персонажа, або святого, вони таким чином дають дитині оберіг.

новонароджений Чоловічі біблійні імена, Жіночі біблійні імена

Джерело: Pixabay

Сьогодні батьки, бажаючи підкреслити ексклюзивність своєї дитини, намагаються вибрати найоригінальніше ім’я для свого малюка. Однак вони часто не замислюються над тим, як воно пов’язане з історією або що це ім’я означає.

Останнім часом знову стало модним давати дітям біблійні імена, або називати їх іменами апостолів чи святих. Пропонуємо вам список оригінальних біблійних імен для ваших малюків.

Чоловічі біблійні імена

Адам – означає людина і асоціюється з першою людиною, створеною богом.


Соломон — значить мирний, крім того, це ім’я — символ мудрості, якою був наділений знаменитий біблійний цар Соломон.

Фома — перекладається як близнюк. Це ім’я належало одному з учнів Христа, який довго не міг повірити у його воскресіння.

новонароджений Чоловічі біблійні імена

Джерело: instagram @rodionovaalina

Самсон — означає сильний, могутній. Цей біблійний герой мав неймовірну фізичну силу, був хоробрий, гарячий і впертий.

Давід — перекладається як улюблений або улюбленець. Єврейський цар Давид вважався одним із найкращих правителів Ізраїлю, саме він зробив Єрусалим його столицею.

Петро – значить скеля чи камінь. Це ім’я носив один із найулюбленіших учнів Христа. Він був наділений здатністю зцілювати хворих і воскресати мертвих.

Жіночі біблійні імена

Єва — та, яка дає життя. Таке ім’я мала перша жінка на землі, прародителька всього людства.

Магдалина – ім’я має кілька значень, одне з них – натхненна. Це ім’я носила грішниця, що розкаялася, перша з людей, що побачила воскреслого Ісуса.

Ада – означає прикраса. Це друге жіноче ім’я після Єви, яке згадується в Біблії. Припускають, що утворилося воно від імені Адам.

Жіночі біблійні імена

Джерело: Instagram@bellybeautifulportraits

Марфа – позначає пані чи господиня. Таке ім’я носила одна із сестер Лазаря, у домі якого любив бувати Христос.

Марія — в перекладі  улюблена або бажана. Таке ім’я мали кілька знаменитих біблійних персонажів, зокрема, його носила мати Ісуса Христа.

Сара – означало почесна. Так звали дружину Авраама, яка стала прародителькою всього єврейського народу.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты