Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="5531"]
Живлення

Вчені назвали три найшкідливіші продукти в раціоні вагітної

0
Якщо майбутня мама під час вагітності налягає на такі продукти як чіпси, печива та кава, то у малюка можуть виникнути проблеми.

Якщо майбутня мама під час вагітності налягає на такі продукти як чіпси, печива та кава, то у малюка можуть виникнути проблеми зі здоров'ям, зокрема дитина може народитися з недостатньою масою тіла та затримкою у розвитку.

Такого висновку дійшли вчені, обстеживши 1100 вагітних жінок, як пише The Telegraph. Експерти цікавилися, які продукти входять до щоденного раціону майбутньої мами, а також брали на аналіз пуповинну кров новонароджених, чиї мами зловживали під час вагітності чіпсами, печивом та кавою.

Чому саме ці продукти?

Справа в тому, що в чіпсах, печиві та каві вчені виявили хімічну речовину – акриламід, яка починає вироблятися під час термічної обробки продуктів, що містять у собі крохмаль. Наприклад, при випіканні або при смаженні.

Новонароджені немовлята, чиї матері споживали під час вагітності багато продуктів, у яких містився акриламід, народжувалися зі зменшеним колом голови на 0,33 см і до 132г легше за дітей, чиї матері практично не їли цих продуктів.


Як відомо, розміри голови немовляти безпосередньо пов'язані з зростанням мозку, що продовжується після народження, і розвитком його нервової системи. А низькі показники ваги при народженні підвищує ризик серцево-судинних захворювань, остеопорозу та діабету 2-го типу.

Професор Джон Райт із Бредфордського інституту стверджує, що це дослідження демонструє чіткий зв'язок між акріамідом та здоров'ям новонародженого малюка. Токсичність цієї хімічної речовини можна порівняти зі шкодою від куріння під час вагітності, що також призводить до зниження маси тіла при народженні. тому збалансоване правильне харчування є запорукою здоров'я майбутнього малюка.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти