Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275252"]
Харчування

Підготовка до пологів: що потрібно їсти, щоб уникнути розривів

Old date:
Current date: 2022.10.02
New date: 2022.08.17
0
Одним із найважливіших моментів у підготовці до пологів є готовність жіночого тіла до дуже сильних фізичних навантажень. Що мати

Одним із найважливіших моментів у підготовці до пологів є готовність жіночого тіла до дуже сильних фізичних навантажень. Що мається на увазі? В даному випадку – еластичність м'язів піхви. Від цієї не очевидної, важко контрольованої якості залежить, чи будуть у жінки розриви під час пологів чи ні.

Підготовка до пологів: що потрібно їсти, щоб уникнути розривів

Джерело: GettyImages

Правильна підготовка до пологів — це насамперед правильне харчування. Як харчування може вплинути на еластичність інтимних м'язів і допомогти уникнути розривів під час пологів? Розповідаємо.

ЯКИМ МАЄ БУТИ РАЦІОН НА ДЕВ'ЯТОМУ МІСЯЦІ ВАГІТНОСТІ

Основні правила харчування вагітної жінки не змінюються і на дев'ятому місяці: мінімум консервантів, барвників, підсилювачів смаку та інших штучних харчових добавок, відсутність алкоголю, максимум овочів та фруктів, регулярне вживання риби як джерела унікальних харчових нутрієнтів. Однак на додаток до цих правил харчування повинні з'явитися і нові, що сприяють підвищенню еластичності м'язів промежини. Необхідно також зменшити або виключити з раціону продукти, що погіршують еластичність інтимних м'язів. Що це за продукти?

Підготовка до пологів: що потрібно їсти, щоб уникнути розривів

Джерело: GettyImages

Мати та дитина під надійним захистом разом із ПреМама дуо

Заведіть корисну звичку: щоранку після завтраку приймайте ПреМама Дуо – мультикомплекс, що забезпечить вас і малюка вітамінами та мінералами


ПреМама дуо — це спеціально харчова добавка для вагітних, тих, хто планує стати мамою та тих, хто вже годує своїх малюків, яка розроблена з урахуванням рекомендацій Європейської агенції з безпеки харчових продуктів.

ПреМама Дуо обирають, тому що вона створена з урахуванням потреб жінки у нутрієнтах на всіх стадіях від планування вагітності до грудного вигодовування.

Інгрідієнти що входять до складу ПреМаму дуо мають позитивний вплив на здоров'я матері та плоду.

ПреМама дуо одночасно містить таблетки з витаминами та мікроелементами та капсули з ОМЕГА-3. Рекомендовано приймати одну таблетку і одну капсулу будь-якої години дня, бажано після їжі.

ЩО МОЖНА І НЕ МОЖНА ЇСТИ ЗА ПАРУ ТИЖНІВ ДО ПОЛОГІВ

  • Тваринний білок на дев'ятому місяці вагітності потрібно різко скоротити споживання червоного м'яса робить інтимні м'язи «жорсткими» і може стати причиною виникнення у малюка пологових травм через тяжкі пологи. Тому слід зменшити або зовсім виключити м'ясо, звести до мінімуму вживання риби та яєць. Це дозволить м'язам пологових шляхів бути більш еластичними, пластичними, полегшити просування дитини, послужити профілактикою розривів під час пологів, пологових травм новонародженого.
  • Тверді сирі ще один продукт, який бажано виключити зі свого раціону. У твердих сирах багато кальцію, який на дев'ятому місяці вагітності не на користь, а на шкоду (він сприяє затвердінню кісток черепа малюка). Крім того, тверді сири ускладнюють травлення, роблять випорожнення жорстким, проблемним. А за дефекацію і пологи відповідають ті самі м'язи. І надто велике зусилля при звільненні від калових мас може привести навіть передчасні пологи, особливо якщо ця загроза існувала.
  • Рослинні олії мають бути в раціоні обов'язково. Вони є гарною профілактикою геморою, підвищують еластичність м'язів, запобігають пересушуванню слизової оболочки під час пологів.
  • Овочі та фрукти. Перед пологами потрібно налягати на моркву: вона багата на витамин Е, який підтримує тонус тканин, сприяє якнайшвидшому їхньому відновленню після пологів. Морква є низькокалорійною і є джерелом необхідних вітамінів, мінералів. Дуже корисний також гарбуз — у ньому багато пектинів, які дуже сприятливо впливають на здоров'я шлунково-кишкового тракту. Кабачки, патісони, огірки дуже корисні для печінки, якій на останньому місяці вагітності доводиться працювати дуже напружено: дитина вже виросла і вимагає для себе все більшої уваги з боку основних органів мами.


Р

Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти