Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="126557"]
Живлення

Новий рік для майбутньої мами: 4 правила харчування у свята

0
Новорічні застілля, величезна кількість калорійних страв у свята можуть зашкодити травленню кожної людини, а вагітним.

Новорічні застілля, величезна кількість калорійних страв у свята можуть нашкодити травленню кожної людини, а вагітним жінкам потрібно бути особливо педантичними у виборі продуктів у цей період, щоб не нашкодити собі та майбутньому малюкові.

меню вагітної на новий рік, новий рік для вагітних,

Fotolia.com

Майбутні мами, дотримуйтесь лише кількох правил за новорічним столом, на яких наполягають дієтологи, і святкові частування підуть вам тільки на благо, а не на шкоду!

 Їжте страви вчасно

Щоб уникнути кишкової інфекції, всі страви слід вживати тоді, коли їх подають. Це означає, що перші страви та гарячі гарніри потрібно вжити, доки вони не охолонули. Те саме стосується холодних закусок: якщо вони простояли на столі більше 2-3 годин при кімнатній температурі, вагітній жінці краще не відчувати можливості свого шлунка.
Доїдати в розпалі новорічної ночі те, що лежить у нас на тарілці з 11 вечора, дієтологи не рекомендують. У такому разі краще поставити цю їжу в мікрохвильову піч на пару хвилин, щоб обдати її гарячим повітрям і вбити бактерії, які вже встигли на ній з'явитися.

Знайте міру в їжі

За новорічним столом вагітної краще не переїдати і не накидатися на всі страви одразу. Ідеально споживати їжу невеликими порціями на протязі всього застілля.
Ідеальною закускою для майбутніх мам будуть сири, але не із сирого молока, не зашкодять оливки, прості не жирні м'ясні страви, риба (але не копчена скумбрія), а також свіжі овочі та фрукти. До речі, мандарини вагітним підуть лише на користь, якщо, звісно, ​​немає їх кілограмами. Дозволяються і салати, але не більшими порціями.
Якщо на Новий Рік вас із чоловіком запросили в гості, спокійно несіть із собою та свої страви без побоювань, що про вас дивно подумають. Всі гості повинні розуміти, що меню у вагітної особливе, а тому краще їсти ті частування, складові яких ви знаєте.
меню вагітної на новий рік, новий рік для вагітних,

Джерело: giphy.com

«Ні» алкоголю

Думка вчених про те, чи можна вагітним алкоголь, останнім часом не така однозначна. Багато фахівців стверджують, що майбутнім мамам категорично не можна вживати спиртне, інші вважають, що все ж таки мінімальна норма вина для вагітних допускається після 20-го тижня. Але річ у тому, що наслідки вживання цієї норми ще ніяк не вивчені, тож краще не ризикувати.
Добре, що зараз на ринку святкових напоїв є безалкогольне шампанське та інші смачні коктейлі без наявності градуса. Але майбутній мамі краще налягати на морси, мінеральну воду без газу та теплий чай.

Вагітність та піст

Якщо ви постите під час виношування дитини, пам'ятайте, що кому, як не вам, дозволяються послаблення. Все, що вам потрібно - здорове маля і міцне власне здоров'я, тому недоїдати, голодувати і недоотримувати необхідних вітамінів, мінералів та мікроелементів категорично не можна!Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти