Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="185245"]
Живлення

Як годувати дитину грудьми у спеку

0
Настала найспекотніша пора року. Висока температура втомлює не лише дорослих, але, звичайно ж, і малюків. На що звернути увагу

Настала найспекотніша пора року. Висока температура втомлює не лише дорослих, але, звичайно ж, і малюків. На що звернути увагу під час годування груддю у цей спекотний час?

як годувати в спеку, як годувати грудьми в спеку дитини, годування в спеку, годуємо грудничка в спеку, як одягати дитину в спеку, як одягати дитину влітку, правила харчування заморозки молока в спеку, особиста гігієна мами в спеку

Джерело: Shutterstock

У найспекотніші дні літа дітки можуть бути надто примхливими – їм важко переносити спеку. Вони плачуть, просяться на ручки, водночас їм спекотно, вони турбуються і не знають, як полегшити свій стан. Завдання мами — зберігати внутрішній спокій, пропонувати груди, оскільки процес ссання значно полегшує переживання крихти. Деякі малюки можуть довго спати, іноді перериваючись на годівлю.

На вимогу

У спеку важливо регулярно прикладати малюка до грудей, щоб дитина отримувала достатньо рідини. Ми не говоримо про режим годування груддю, тому що цей природний процес неможливо вписати в будь-який режим. Малютка прикладається на вимогу - коли відчуває потребу в цьому.

як годувати в спеку, як годувати грудьми в спеку дитини, годування в спеку, годуємо грудничка в спеку, як одягати дитину в спеку, як одягати дитину влітку, правила харчування заморозки молока в спеку, особиста гігієна мами в спеку

Джерело: Shutterstock

Якщо малюк плаче – це привід докласти до грудей. Вам здається, що малюк хоче пити? Не роздумуйте – дайте груди! Нерідко під час спеки у дітей знижується апетит і вони починають рідше і рідше прикладатися до грудей. Ваше завдання - відслідковувати частоту ссання і при тривалих перервах (більше трьох годин) прикладати на свою вимогу.


Одягаємо легше, прикладаємо частіше

Зніміть з малюка зайвий одяг - зараз йому комфортніше без нього, вкрийте легкою пелюшкою. Намагайтеся у спеку не користуватися одноразовими підгузками (пелюшками). Замість них відмінно підійде бавовняна пелюшка, а під неї - непромокальна клейонка. Цей «бабусин» набір зараз дуже доречний: не буде парити, і поверхня ліжка залишиться сухою.

Більше та детальніше читайте, будь ласка, у нашому новому номері журналу «Моя дитина» № 06/2018


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти