Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="6933"]
Вагітність, Здоров'я

Перші ворушіння плоду: як розпізнати?

Old date:
Current date: 2022.12.04
New date: 2013.05.22
0
Тремтіння крил метелика Перше ворушіння або, швидше, ніжне лоскотання крихти подібно до трепету крил метелика. Це воістину волш

Тремтіння крил метелика

Перше ворушіння або, швидше, ніжне лоскотання крихти подібно до трепету крил метелика. Це справді чарівний момент, дуже зворушливий і значущий. Адже тепер ви не тільки знаєте, що у вас буде дитина, але й фізично відчуваєте малюка під серцем. Мало хто знає, що малюк, немов повітряний акробат, виконує в животі у мами фантастичні кульбіти ще задовго до того, як вона зможе це відчути. А все через те, що розміри його дуже малі, але це не означає, що малюк у цей час перебуває у бездіяльності, навпаки, він весь час рухається.

Будьте ласкаві з малюком

З 16-го тижня ваш малюк починає чути, чітко вловлювати всі навколишні звуки та мовлення, а особливо інтонації. На звуки, які зацікавлюють, малюк повертає голівку, у відповідь на лякаючі закриває обличчя ручками.

Тому коли малюк чує спокійну плавну мову, ласкаві інтонації, звернені до нього, він заспокоюється, прислухається. Мамі варто постаратися бути спокійною, адже малюк дуже гостро реагує на її стан — будь-яке мамине переживання та неспокій миттєво передаються і малюкові.

Емоції також корисні!

Не поспішайте засмучуватися, якщо вчора вас злякав сусідський собака, а сьогодні, посварившись із чоловіком, ви розплакалися. У малюка має бути досвід і негативних емоцій, щоб, зіткнувшись з ними після народження, він був із ними знайомий. Але особливо сильно малюк чекає знайомства з мамою та татом.


А ти пам'ятаєш перші ворушіння свого малюка? Поділися своїми відчуттями у коментарях!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти