Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="64634"]
Вагітність, пологи

Партнерські пологи. Коли чоловік – помічник? Відповідає гінеколог В. Римаренко

0
Чи варто народжувати разом із чоловіком і як це може позначитися на здоров'ї мами, дитини та сімейних стосунках розповідає лікар акуш
Чоловік та жінка - фото

Чоловік та жінка (фото Burda Media)

Чи варто народжувати разом із чоловіком і як це може позначитися на здоров'ї мами, дитини та сімейних стосунках, розповідає лікар акушер-гінеколог вищої атестаційної категорії Віталій Римаренко.

Коли чоловік — найкращий помічник під час пологів
Добре, якщо пологи відбуваються у доброму, приватному пологовий будинок, за абсолютно достатньої кількості уважного медичного персоналу, який підтримає, вчасно зробить усі необхідні маніпуляції та «моніторитиме» всі показники пологової діяльності. Це одна ситуація.
Друга ситуація, коли жінка народжує у звичайному пологовому будинку. Коли одночасно можуть відбуватися не одні пологи, а кілька, і черговий лікар не може приділяти персональну увагу одній пацієнтці.
У цьому випадку чоловік у пологовому будинку буде моральною підтримкою та опорою. Чи зможе вселяти оптимізм – добрим словом, жартом. Оточить увагою: принесе води, допоможе знайти положення, в якому легше дихати, помасажує спину. Крім цього, бувають такі моменти, коли жінка почувається украй неспокійно. І близька людина в цей момент зможе покликати медпрацівника пологового будинку, щоб послухати серцебиття дитини, виміряти тиск у породіллі, перевірити її стан і, за необхідності, зробити знеболювальні уколи. Потрібно навіяти жінці спокій та впевненість у сприятливому результаті пологів.

Підготовка до пологів
«Корисним» під час пологів буде той чоловік, який підготовлений до процесу заздалегідь. Чоловік пройшов курси підготовки до пологів. Адже хорошу школу материнства, коли інформацію про те, що може відбуватися під час пологів, дають інструктори, психологи, акушери-гінекологи, педіатри, анестезіологи, не замінить ні Інтернет, ні книги. Це все доступно, цьому можна навчитися дуже легко.
Для присутності під час пологів, майбутній тато повинен здати аналізи на хламідії та стафілокок, зробити флюорографію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно вибрати пологовий будинок?Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти