Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="6219"]
Вагітність, Здоров'я

Набряки під час вагітності

Old date:
Current date: 2022.05.17
New date: 2013.02.22
0
Лікар-гінеколог жіночої консультації – Сергій БАКШЕЄВ розповів у яких випадках набряки під час вагітності повинні викликати безпорадність.

Лікар-гінеколог жіночої консультації – Сергій БАКШЕЄВ розповів у яких випадках набряки під час вагітності мають викликати занепокоєння.

Чому виникають набряки?

Під час вагітності відбувається збільшення обсягу циркулюючої рідини у кровоносній системі, що може супроводжуватися незначними набряками. Хотілося б звернути увагу на слово незначними. Тому що, з іншого боку, досить часто у вагітних зустрічаються ускладнення, пов'язані з порушенням нирок, підвищенням артеріального тиску і наявністю білка в сечі. І ці стани пускати на самоплив не можна. Саме тому починаючи з терміну 30 тижнів майбутній матусі з набряками необхідно здавати загальний аналіз сечі 1 раз на 2 тижні (а потім і щотижня), систематично вимірювати артеріальний тиск і слідкувати за там, чи постійно у неї набряки, коли вони більші або менші, пов'язано це з її раціоном.
На прийомі в лікаря

Без очного огляду, вивчення даних досліджень та аналізу протікання вагітності встановити причину набряків, звичайно ж, неможливо — відповідь може дати лікар. Для початку за 1 день до прийому акушера-гінеколога здайте аналіз і постарайтеся виміряти артеріальний тиск будинку. Якщо лікар визначить, що набряки не пов'язані з ускладненням вагітності, вам призначать короткі курси діуретиків (сечогінних препаратів) або препарати, що покращують роботу нирок.


А в тебе були набряки під час вагітності? Поділись досвідом у коментарях!Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x