Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="92918"]
Вагітність, Новини, Фітнес

Нова вправа для вагітних від Аніти Луценка. Бічна планка

Old date:
Current date: 2022.09.29
New date: 2016.04.26
0
Аніта Луценко продовжує активно працювати та показувати вправи для вагітних на особистому прикладі. Щоправда, варто враховувати, що

Аніта Луценко продовжує активно працювати та показувати вправи для вагітних на особистому прикладі.

https://www.instagram.com/p/BPrqI7klPWt/?taken-by=anitasporty

instagram @anitasporty

Щоправда, варто враховувати, що Аніта Луценко займалася спортом завжди, її тіло треноване та звично до навантажень. Якщо для вас спорт у новинку, ви тільки на перших тижнях прекрасного становища або вже на фінішній прямій, будьте обережні з навантаженнями. У будь-якому випадку, варто порадитися з лікарем, який веде вагітності та знає можливості саме вашого організму, а також може оцінити ризики.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Аніта Луценко показала, як займатися фітнесом у 3 триместрі вагітності

anitasporty Бічна планка + опрацювання сідниць і стегон (прибирає вушка;) На кожну сторону по 10-15 разів - крепатура забезпечена ????? Вагітним можна на всіх триместрах, якщо ідеальне самопочуття і немає протипоказань.

Раніше Аніта порекомендувала всім без винятку жінкам будь-якого віку та стану фізичної підготовленості регулярно виконувати гімнастику Кегеля, яку, як вона каже, у йозі називають «нижній замок». Що стосується вагітних, ця вправа допоможе зміцнити м'язи тазового дна, але і для такої простої вправи є протипоказання при вагітності, а значить варто порадитися з лікарем. Від себе додам - ​​гімнастика Кегеля дуже ефективна в післяпологовий період і дозволяє швидше відновити тонус м'язів тазового дна та промежини.


Аніта Луценко

Сідаємо як я на фото або їдемо, наприклад, у машині або в метро і починаємо скорочувати все, що відчуваємо внизу. У йозі це називається пристойно «нижній замок» і суть справи природна, але про яку не прийнято говорити? суть: Підтягуємо анус нагору на максимум і розслабляємо. Повторюємо від 20 до 100 разів, під силу, задоволенням можливості.

аніта луценка

Нагадаємо, найвідоміший і найпопулярніший фітнес-тренер України, яка незмінна веде в телевізійному шоу на каналі СТБ «Зважені та щасливі» Аніта Луценко, на початку березня здивувала всіх рішенням покинути проект Версії такого рішення почали плодитися з неймовірною швидкістю, проте вже через два тижні в інтерв'ю українському глянцевому виданню спортсменка розкрила справжню причину свого рішення – її новий проект називається вагітність! На той час вона була вже на п'ятому місяці, але завдяки чудовій спортивній формі не помітили цього навіть близькі друзі.

аніта луценка вагітна

В інтерв'ю Аніта Луценко розповідала, що ще до своєї вагітності вона задумала розробити комплекс вправ для майбутніх матусь, але постало резонне питання – хто ж їх демонструватиме? І ось тепер питання відпало само собою — показує вправи сама вагітна Аніта Луценко. Спасибі велике, Аніто, за стимул до здорової вагітності та чекаємо на нові вправи.

Фото: Instagram

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Аніта Луценко показала вправу, яку мають робити усі вагітні
Як займатися фітнесом з дитиною та отримувати задоволення. Instagram фітнес-мами


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти