Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="193573"]
Вагітність, Вагітність: 20 must have для superМамочки

Машини поради: Маша Єфросиніна розповіла, як пережити вагітність

Old date:
Current date: 2022.08.12
New date: 2018.09.04
0
Ведуча та мама двох дітей Маша Єфросиніна записала відео із серії «Моя п'ятірочка», в якому ділиться досвідом «вагітного» життя.

Ведуча та мама двох дітей Маша Єфросиніна записала відео із серії «Моя п'ятірочка», в якому ділиться досвідом «вагітного» життя.

Маша Єфросиніна, моя п'ятероча маши ефросинін

Джерело: youtube/Маша Єфросініна

Як відомо, вагітність – не хвороба, але особливий стан, який змінює у жінці все. Всі колись переживають вагітність вперше, всі напрацьовують власний досвід, але є чимало такого, з чим стикаються практично всі жінки, які чекають на малюка. Маша Єфросиніна вирішила розповісти про те, як можна справлятися з деякими складнощами або непорозуміннями, які чекають на майбутню маму.
Це відео рекомендую подивитись і дівчатам, і хлопцям. Як пережити вагітність? Як реагувати на поради про те, як народжувати? - Анонсувала Маша відео.

 


Переглянути цю публікацію в Instagram

 

Публікація від Masha Efrosinina (@mashaefrosinina)


mashaefrosinina Мої дві вагітності далися мені нелегко- як фізично так і морально.. Іноді мені навіть здавалося, що я -перевертень 🙂 Зате я настільки чітко пам'ятаю кожну деталь і кожен нюанс, що подобалося, а що дратувало, що записувала для вас цю #мояПятёрочка на одному подиху, і не могла зупинитись!

Не слухайте поради

Якщо ваша співрозмовниця починає розповідати власну історію вагітності та пологів, давати поради, яких ви не потребуєте, можете сказати: «Стоп! Зачекайте. Я зараз не готова зараз розмовляти на цю тему», або: «Вибачте, я волію свою вагітність не обговорювати». Якщо хтось намагається доторкнутися до вашого живота, а ви цього не хочете, кажіть про це людині. Не соромтеся, не бійтеся образити – це ваше право, ваша територія, ваш живіт, зрештою.


Знайдіть свого лікаря

Свій лікар, це людина, яка вам з першого погляду подобається, з першої хвилини спілкування викликає у вас довіру, яка має гарну репутацію. А головне, він підходить тим, що він говорить, як він говорить. Вам потрібен фахівець, який знає ваш стан, контролює здоров'я вашої дитини, той, з ким ви можете поділитися всіма своїми страхами, пов'язаними з таким непростим та відповідальним станом та отримати слушні поради без залякування.

Джерело: instagram @mashaefrosinina

Не позбавляйте себе повноцінного життя

Якщо ви любите займатися спортом - займайтеся, якщо ви любите займатися сексом - займайтеся: є жінки, які підвищують лібідо під час вагітності. І щодо їжі – жіночий організм, якщо він здоровий, якщо жінка займається спортом, якщо у неї добре протікає вагітність, самостійно контролює свої потреби. Не треба примушувати себе їсти за двох, а тим більше за трьох, це застарілий підхід.

Не купуйте багато одягу для вагітних

Кожна жінка, коли у неї талія пропадає і з'являється животик, що росте, замислюється, що ж одягнути. І біжить до магазину для вагітних. Там виявляється, що цей одяг не те, чого їй хочеться і починає набирати безліч варіантів, щоб якось їх міксувати. Не купуйте багато одягу, ви не будете його потім носити. Краще добре перегляньте свій гардероб - завжди є джинси, які колись були на вас великими, завжди є худі чоловіка, його ж сорочки. А коли ви станете дуже великою – залишиться всього пару місяців і можна купити 1-2 «спеціальні» речі.


Намагайтеся контролювати емоції

Від гормональної перебудови нікуди не подітися, але пошкодуйте свого чоловіка, адже він на це все дивиться з боку. У моменти, коли вас відпускає, коли ви розумієте, що повернувся до вас тверезий розум, поговоріть із чоловіком, скажіть йому: «Слухай, буває так, що в мене наче якісь напади, різкі перепади настрою, щось зі мною відбувається . Ти мене просто обійми у цей момент і поцілунок, гладь по голові. А якщо я в цей момент кричу «Відпусти мене!!», просто ще міцніше обійми»Джерело: youtube/Маша ЄфросінінаДумка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x