Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="59090"]
Вагітність, Здоров'я

Календар вагітності: другий триместр

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2014.12.02
0
Що чекає на майбутню маму у другому триместрі вагітності? Четвертий місяць. Малюк дуже швидко росте. Його вага становить уже окол

Що чекає на майбутню маму у другому триместрі вагітності?

Другий триместр (Фото: Burda-Media)

Другий триместр (Фото: Burda-Media)

Четвертий місяць. Малюк дуже швидко росте. Його вага становить близько 150 г при зростанні 20-25 см.
У майбутньої мами Досить чітко позначається животик. Так що настав час купувати не тільки блузки вільного крою, а й спеціальну білизну для вагітних - малюкові потрібна свобода рухів. Незайвими виявляться і бюстгальтери, що підтримують, креми від розтяжок. В одну прекрасну мить мама відчує легкі рухи свого малюка. Це може статися і в 16, і в 20 тижнів вагітності, все індивідуально. Запишіть точну дату початку поштовхів, Надалі це допоможе лікарю точніше визначити день появи малюка на світ.

П'ятий місяць. Вага крихти становить близько 500 г, зріст - приблизно 30 см. За допомогою лікаря майбутні батьки зможуть почути серцебиття малюка.
Молочні залози мами вже повністю сформовані для вироблення молока, тому соски стають темнішими і більшими за розміром, іноді активно набухають. Якщо вони починають хворіти та запалюватися, можна прикладати капустяний лист або капати на них капустяний сік.

Шостий місяць. Вага малюка - близько 700 г при зростанні 35 см. До цього часу дитина вже повністю сформувалася. Однак шкіра у нього червоного кольору і виглядає зморщеною. Пов'язано це з тим, що у крихти поки що практично повністю відсутній підшкірний жировий прошарок. Під час 3D-УЗД буде добре видно, як малюк рухається - "махає" ручкою, смокче пальчик. Рухи стають регулярними та інтенсивнішими.
Харчуватися потрібно регулярно, точно дотримуючись збалансованої дієти, розробленої лікарем. Це дуже важлива умова, тому що дитині для активного зростання та розвитку постійно потрібні поживні речовини. А також необхідний кисень, який більш активно надходить у кров під час руху. Запишіться на фітнес для майбутніх мам або в басейн, більше гуляйте!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заняття спортом під час вагітності: користь чи шкода?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти