Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="79009"]
Вагітність, Здоров'я, Фітнес

Які вправи йоги не можна робити вагітним

0
Вагітність – період, коли ваше здоров'я потребує особливого підходу. З одного боку, стан деяких майбутніх мам зовсім не зростає.

Вагітність – період, коли ваше здоров'я потребує особливого підходу. З одного боку, стан деяких майбутніх мам зовсім не спонукає їх до заняття спортом. З іншого, іноді варто себе перебороти – і ви відчуєте значне покращення в роботі організму, адже, зміцнівши від спорт, він стане легше переносити ті зміни, які внесло до нього швидку появу світ малюка.

archive_Mb366

Якими видами спорту можна займатися вагітною

Навіть спортсменкам професійного класу варто набагато обережніше ставитися до тренувань, що вже говорити про тих, хто нічим серйозніший за фітнес не займався. Загальні рекомендації включають:
• відмовтеся від силових тренувань;
• уникайте кардіостимулюючих вправ, розтяжок, стрибків;
• виключіть на час вагітності силові види спорту.
Оптимальним вибором будуть фітнес, спеціальна дихальна гімнастика та, звичайно ж, йога. Саме останній вид спорту користується особливою популярністю серед майбутніх мам. Адже йога приводить у рівновагу не тільки тіло, а й душу, що дуже важливо під час вагітності.

Вагітна займається спортом

Burda Media

Йога для вагітних: чого не можна

Вправи (асани) йоги дуже різноманітні, деякі з них не під силу навіть дуже міцному новачкові. Для вагітних є свої обмеження, дуже жорсткі.
1. Заборонені вправи на скручування в області попереку та крижів, оскільки під час їх виконання залучаються органи малого тазу, у тому числі і матка.
2. Не допускається виконання стандартних холотропних вправ зі значною затримкою дихання, — краще підібрати техніки, які стануть у нагоді під час пологів.
3. Краще відмовитися від асан з переворотами та стійкою на руках або на голові. На сам плід вони не мають особливого впливу, проте такі вправи збільшують ризик падіння, у тому числі на живіт – краще не ризикувати.
4. Асани, що виконуються лежачи на животі та на спині, можна робити тільки в першому триместрі.
5. Вправи зі спинним прогином допускаються лише для тих, хто добре освоїв їх до вагітності, і лише у перший триместр.
6. Заборонено бікрам-йога, а також всі інші асани, внаслідок виконання яких підвищується загальна температура тіла – це неприпустимо при вагітності.


спорт - фото

Burda Media

Також дуже важливо відзначити, що якщо ви раніше не займалися йогою, у жодному разі не починайте практики самостійно. Хоч би вперше попрацюйте з професійним тренером, який пояснить вам перебіг деяких непростих вправ та простежить, щоб ви все робили правильно.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Вправи на фітболі для вагітних: інструкції та відео

Аквааеробіка для вагітних - комплекс вправ


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти