Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="54129"]
Вагітність, Відносини

Іграшки для малюка. Майстер-клас для майбутніх батьків

Old date:
Current date: 2022.11.27
New date: 2014.09.25
0
У вас скоро народиться малюк? Зробіть йому іграшки своїми руками! Вживання в ролі мами та тата потребує часу. Щоб відчути

У вас скоро народиться малюк? Зробіть йому іграшки своїми руками!

Перші іграшки (Фото: Fotolia)

Перші іграшки (Фото: Fotolia)

Вживання в ролі мами та тата потребує часу. Щоб відчути себе батьками, потрібно спочатку звити своє гніздечко. підготувати придане малюкові і... самим зробити іграшки для малюка. Вкладаючи енергію в підготовку до народження дитини, ви раптом з подивом виявляєте, що тривога перед пологами кудись зникла, впевненість у собі зросла, а передчуття радості від зустрічі з малюком посилилося.

Не варто бігти в магазин по іграшки для новонародженого, спробуємо змайструвати їх своїми руками. Адже в перші тижні життя запити крихти невеликі: йому потрібні ваша турбота, чуйна увага до його потреб, мамине молочко та спокійний сон

З чого почати?


Мама і тато можуть проявити себе, зробивши дитині іграшки для дотиків. Так весело цим займатись разом!

• Різнобарвна волотка. Зберемо волоть із вузьких різнокольорових атласних стрічок. Як ручку використовуйте ручку від дитячої скакалки. Аналогічним способом можна зробити волотку зі смужок щільного шарудіння пакета (вийде шелестіть волотко) або з різнокольорових смужок флісу (вийде ніжна оксамитова волотка). Такою волоті можна гладити малюка по ніжках, ручках, личку.

• Музичний браслет. Купуйте кілька різних за кольором і фактурі гумок для волосся, надійно пришийте до нього великі намистини так, щоб вони трохи бовталися і стукали один про одного при рухах. Гумки можна надягати дитині на зап'ястя або долоню (для стимуляції дрібної моторики), ніжку.

• Гусениця. Зшийте з прозорої тканини циліндр (можна використовувати органзу. дрібну сітку, щільні капронові гольфи). Набийте одну частину циліндра великою квасолею і перетягніть мотузкою або резинкою. Наступну частину набийте гречкою і перетягніть гумкою. Для наповнення інших частин можна використовувати горох, вату, що розрізає на невеликі шматочки шарудливий пакет, кісточки, жолуді, каштани та інші «начинки». Зверху в деяких місцях можна пришити на гусеницю гарні яскраві гудзики та намистини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гімнастика перед пологами Топ-5 вправ


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти