Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="178879"]
Фітнес

Вчені розповіли, що може зменшити тривалість пологів

0
Нове дослідження, проведене Мадридським технічним університетом, довело, що фізична активність під час вагітності

Нове дослідження, проведене Мадридським технічним університетом, довело, що фізична активність під час вагітності зменшує тривалість пологів.

здорова вагітність, релакс, медитація

Джерело: Fotolia

Команда дослідників на чолі з професором Рубеном Баракатом провела експеримент, у якому взяли участь 508 здорових жінок, які методом випадкового відбору були розподілені на дві групи.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Перша група з 253 жінок не отримала жодного фізичного навантаження. Друга група з 255 жінок отримала спеціальну програму тренувальних вправ, які вони повинні були регулярно виконувати протягом усієї вагітності. Тренуватися учасниці цієї групи мали тричі на тиждень.


фізична активність та тривалість пологів

Джерело: Shutterstock

Потім дослідники проаналізували ряд факторів, пов'язаних з пологами кожної з учасниць експерименту, включаючи приріст ваги жінок під час вагітності, тривалість кожного етапу пологів, спосіб народження дитини, використання епідуральної анестезії та вагу малюка.

Вчені дійшли висновку, що вагітні жінки, які брали участь у аеробних тренуваннях під час вагітності, з більшою ймовірністю витрачають менше часу та зусиль на пологовий процес, ніж жінки, які не займалися фізичною активністю під час вагітності.

«Контрольована програма фізичних вправ протягом усієї вагітності зменшувала тривалість першої стадії пологів, а також загальний час перших двох стадій разом, що в результаті значно скоротило час всього родового процесу», — каже Рубен Баракат.

Крім того, було визначено, що жінки, які виконували фізичні вправи, менш схильні до використання епідуральної анестезії під час пологів.

Вчені зазначили, що у контрольній групі (серед жінок, які мали фізичних навантажень), частіше зустрічалася макросомія плода, обумовлена ​​надлишковим збільшенням маси тіла матері під час вагітності.

Дослідники роблять висновок, що регулярна фізична активність під час вагітності не лише зменшує тривалість самих пологів, а й допомагає швидше відновити колишню фізичну форму після народження малюка.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти