Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="113812"]
Фітнес

Маша Єфросиніна розповіла, як зберегти фігуру під час вагітності

0
Маша Єфросиніна, одна з яскравих українських зірок шоу бізнесу, вже давно підтримує своє тіло у формі завдяки старанним тренуванням.

Маша Єфросиніна, одна з яскравих українських зірок шоу-бізнесу, вже давно підтримує своє тіло у формі завдяки старанним тренуванням та співпраці з досвідченим фітнес-тренером для жінок, яка її спрямовує. Під час другої вагітності зірка записала докладні комплекси вправ, які можуть допомогти всім вагітним тримати своє тіло в тонусі! 

Маша Єфросиніна

Instagram

Програма фітнесу для вагітних від Маші Єфросініної спеціально розроблена майстром-тренером вищої категорії Ксенією Слюсар, яка вже не один рік тренує зірку. Але все ж таки, перед будь-якими тренуваннями краще проконсультуватися зі своїм гінекологом на наявність медичних протипоказань.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аніта Луценко показала, як займатися фітнесом у 3 триместрі вагітності

Вправи для другого триместру вагітності

 


Вправи для третього триместру вагітності

 

  1.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Пологи без розривів. Допоможуть ці вправи для м'язів
6 правил для вагітних при занятті спортом


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти