Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="52903"]
пологи, Фітнес

Гімнастика перед пологами Топ-5 вправ

0
Щоб пологи пройшли м'яко і без травм, до події варто підготуватися заздалегідь Ця підготовка не складе великої праці
Вагітна займається гімнастикою

Fotolia

Щоб пологи пройшли м'яко і без травм, до події варто добре підготуватися заздалегідь

Ця підготовка не складе великої праці та не забере багато часу. Головна умова успіху - регулярність та правильне виконання вправ. До речі, практично всі вони взяті з йоги, тому ефект гарантований. Обов'язково врахуйте, що будь-яке навантаження у період вагітності має бути комфортним. Ваше мудре тіло завжди підкаже, що варто робити, а що ні.
 Метелик
Розкриваємо таз та зміцнюємо важливі м'язи стегон та тазу
Сядьте зручніше, випрямивши ніжки перед собою. Тепер зігніть коліна, розвівши їх якнайширше в сторони, а стопи зведіть щільно разом. Потім, обхопивши стопи руками, підтягніть п'ята якомога ближче до промежини. Тягнемо, тягнемо! Обережно, але із зусиллям. Тепер злегка притисніть підошви один до одного, продовжуючи утримувати розведені коліна. Можна трохи ускладнити вправу. Машем колінами-крильцями - так м'язи промежини і внутрішньої поверхні стегна стануть еластичнішими. Виконайте це вправа 7-10 разів.

 кішка
Зменшуємо тиск на нервові закінчення та судини тазу, збільшуємо пластичність хребта та полегшуємо роботу нирок. Рекомендована поза для пологів!
Опустіться рачки так, щоб руки були під прямим кутом до підлоги, а тіло і голова - паралельно. На вдиху прогніть спинку вниз, підніміть сідниці, голову та шию. На видиху вигніть спинку дугою. Виконуйте 7-10 разів і більше.

 Жаба
Зміцнюємо м'язи та суглоби ніг, м'язи промежини
Сядьте навпочіпки, максимально широко розвівши коліна в сторони (якщо не виходить з першого разу, не засмучуйтесь - еластичність напрацьовується). Складіть долоні разом і локітками натискайте на коліна, розводячи їх ще ширше. Спинка рівна, таз розслаблений. Сидіть у цьому положенні, доки не відчуєте тепло в ногах. До речі, відмінна поза для сутичок!

 Неваляшка
Тренуємо мускулатуру преса та промежини, розвиваємо баланс, що знадобиться під час пологів під час сутичного та потужного періоду.
Сядьте, випрямивши ноги перед собою. Тепер розставте ноги ширше, при цьому ви повинні почуватися комфортно. Спинка рівна, шия напружена, верхівкою тягнемося вгору. Випряміть руки над головою. Тепер на видиху нахиліться до правої ніжки, на видиху – до лівої. Колінки при нахилах не згинайте. Повторіть по черзі до правої та лівої ноги по 5-7 разів.


 Дерево
Розвиваємо координацію та баланс, тренуємо м'язи спини та тазу
Встаньте прямо, ноги поставте трохи ширше за плечі. Стопа правої ноги перпендикулярна до стопи лівої, між стопами відстань приблизно 20 см. По відведеній убік правій нозі спускаємо ручку ближче до коліна — права рука повільно рухається по нозі, але не впирається в неї. Ліву ручку піднімаємо вертикально нагору, розвертаємо долоню до себе і дивимося на неї. Тіло утримуємо рівно, начебто вас приклеїли до стіни. Стійте у цій позі, скільки вам комфортно – добре розтягуються м'язи промежини. Повторіть вправу ліворуч. Зробіть 3-5 підходів.

 

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Як подолати страх перед пологами?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти