Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="83420"]
Вагітність, Здоров'я, Фітнес

8 вправ для зняття болю

0
Фізична активність у період вагітності допоможе вашому організму впоратися з майбутніми навантаженнями. Розслабляємо м'язів

Фізична активність у період вагітності допоможе вашому організму впоратися з майбутніми навантаженнями.

зняти біль

  1. Розслабляємо м'язи шиї. Ноги разом, руки вільно опущені. Злегка нахиливши голову, піднімайте плечі та обертайте ними назад і вперед.
  2. На допомогу при безсонні, болях у верхніх відділах спини. Спина пряма, плечі опущені. Повертайте голову праворуч і ліворуч, ніби заглядаючи назад. Рухи плавні, дихання спокійне. Нахиляйте голову вбік, намагаючись дістати праве, а потім ліве плече. Плечі при цьому не піднімаємо! Спробуйте "впустити" голову на груди - це перевірка, наскільки вдалося розслабити м'язи шиї. Затримайтеся в такому положенні, а потім обережно підтягуйте потилицю до спини.
  3. Збільшуємо рухливість верхнього відділу хребта. Ноги на ширині плечей, руки на стегнах. Плавно відводьте назад лікті, плечі та голову, доки не відчуєте напруження між лопатками.
  4. Знімаємо біль у спині. Ноги разом, руки опущені. На вдиху піднімайте руки, потягуючи пальці, потім і все тіло вгору (без напруги). На видиху нахиляйтеся паралельно до підлоги. Спина та ноги утворюють прямий кут. Можна спертися руками на спинку стільця. Затримайтеся у цьому положенні. Дихайте рівно. Випрямлятися починайте з рук.
  5. Поліпшуємо стан кульшових суглобів. Встаньте боком до стільця. Ноги разом. Ліва рука вільно опущена, права лежить на спинці стільця. Ліву ногу відведіть убік, ніби потягуючись. Потім поверніться до стільця іншим боком і відведіть убік праву ногу.
  6. Підвищуємо рухливість суглобів ніг. Вихідне становище колишнє. Ліву ногу відведіть убік і зробіть кругові рухи стопою, гомілом і, нарешті, всією ногою - за годинниковою стрілкою і проти неї.
  7. Тренуємо м'язи черевного пресу. Встаньте до стіни, торкаючись її сідницями та плечима. Ноги разом, коліна трохи зігнуті, руки на попереку. Зробіть вдих, на видиху притисніть до стіни попереком, скорочуючи м'язи живота. Розслабтеся.
  8. Для профілактики варикозу. Ноги разом, руки опущені. Вставайте навшпиньки, потім опускайтеся на всю стопу. Це допоможе відтоку крові з нижніх кінцівок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

6 правил для вагітних при занятті спортом


Спорт під час вагітності


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти