Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="168459"]
Вагітність

6 причин, чому зустрічати вагітну Новий рік – це класно!

0
Засмучені, що через вагітність святкування Нового року пройде не так весело, як завжди? Ми розповімо вам, які бонуси

Засмучені, що через вагітність святкування Нового року пройде не так весело, як завжди? Ми розповімо вам, які бонуси отримує вагітна під Новий рік!

новий рік вагітність

Джерело: instagram@irusjavagaluk

Звичайно, здорово було б, як минулого року, танцювати всю ніч безперервно або вирушить зустріти свято на гірськолижному курорті! Але вагітність відкладає свій відбиток на вашу поведінку, і багато задоволення ви просто не можете собі дозволити.

Але це зовсім не означає, що зустрінете Новий рік погано! Ми розповімо вам (по секрету!) як отримати користь зі свого цікавого становища!

Їмо все, що хочеться!

Оскільки боротьба за стрункість – це не те, чим ви зараз переймаєтеся, не обмежуйте себе ні в чому. Хочеться з'їсти миску олів'є чи півторту? Так будь ласка! Нікому з оточуючих не спаде на думку відпустити єхидне зауваження на адресу глибоко вагітної жінки.


Можна йти, а можна не йти

Вам до чортиків набридли новорічні посиденьки з батьками та іншими родичами? Ви маєте чудовий привід цього року пропустити сімейне гуляння. Ви – жінка вагітна, швидко втомлюєтеся, не витримуєте шуму та гамма, та ще й ноги набрякають… Є мільйон «відмазок», якими ви можете скористатися, щоб відкосити від компанії родичів.

новий рік вагітність

Джерело: instagram@pregnancy_foto

Вагітної – жодної відмови!

Звичайно, маніпулювати оточуючими вважається поганим тоном, але якщо ви маєте унікальний шанс цим зайнятися, то чому б і ні? Таким чином, ви можете заманити подругу до себе в гості («Ах, мені так самотньо, у мене такі погані передчуття»), не пустити чоловіка на вечірку до друзів («Так, милий, звичайно, йди, а я понудьгую тут, поплачу від туги ... », Виторгувати знижку в магазині на новорічний подарунок («Ви знаєте, вважається, що не можна скупитися, коли покупниця вагітна).

Легальний прогул корпоративу

Корпоратив – це той захід, на якому всі напиваються та починають танцювати, спочатку – дотримуючись пристойності, потім – забувши про них. Оскільки ні пити, ні танцювати вам зараз не рекомендується, ви напевно сумуватимете на цьому святі життя. Тому сміливо бойкотуйте корпоратив, посилаючись на своє цікаве становище.

Привід познущатися з оточуючих

Уявляєте: прокидаються всі 1 січня з диким похміллям, мішками під очима та каламутним поглядом. А тут ви, така вся свіженька і бадьоренька. У відмові від алкоголю є свої принади, наприклад, можна прочитати оточуючим лекцію про користь здорового способу життя. Або зробити фото п'яненьких друзів і родичів під ялинкою, а потім досхочу познущатися, коментуючи знімки.

новий рік вагітність

Джерело: instagram@olala_photo

Чарівність «ледачого» Нового року

Вагітність – хороша причина для того, щоб скасувати всі передноворічні клопоти або звалити їх на плечі оточуючих. Нехай чоловік бігає у пошуках подарунків родичам, тато прикрашає ялинку, а мама готує страви до столу. Ви ж на цілком законних підставах валяєтесь на дивані з тарілкою смакота і дивіться новий серіал!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти