Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="258601"]
Вагітність

40 тижнів: фотосесія кожного етапу вагітності підірвала мережу

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.12.02
0
Фотосесія, зроблена мамою-фотографом на кожному етапі вагітності, стала вірусною. Фотосесії під час вагітності популярні

Фотосесія, зроблена мамою-фотографом на кожному етапі вагітності, стала вірусною.

фотосесія під час вагітності

Джерело: Sophie Starzenski

Фотосесії під час вагітності популярні у всьому світі, і є багато фотографів, які спеціалізуються на зйомці цих особливих моментів життя жінок.

Але що відбувається, коли фотограф сам вагітніє? Вона робить фотопроект, документуючи кожний етап своєї вагітності.

Так, аргентинський фотограф Софі Старзенськи створила серію інтимним селфі у відображенні дзеркала, намагаючись назавжди запам'ятати ці дивовижні моменти.


Ця ідея фотозйомки для вагітних прекрасна простотою. Софі робила один і той же знімок у профіль перед дзеркалом один раз на місяць, акцентуючи увагу на своєму животі, що округлюється.

фотосесія під час вагітності

фотосесія під час вагітності

фотосесія під час вагітності

фотосесія під час вагітності

Фотопроект отримав назву «40 тижнів та дзеркало» та став вірусним. У мережі активно обговорювали красу простих, але водночас зворушливих кадрів, які стали справжнім хітом.

Серія фотографій для вагітних підкупила своєю простотою, чесністю та інтимністю. Майбутня мати показала, як змінювалося її тіло протягом дев'яти місяців, а на заключному кадрі сфотографувала себе зі своїм восьмитижневим сином Саймоном.

Софі зізналася, що на фотопроект її надихнула подруга, яка вирішила задокументувати свою вагітність на серії селфі. Фотограф почала робити власні знімки у дзеркалі, коли була на четвертому тижні вагітності. Останній кадр, на якому вона позує з великого розміру животом, зробила за чотири години до пологів.

фотосесія під час вагітності

Джерело: Sophie Starzenski

Софі зазначила, що вирішила закрити своє обличчя фотоапаратом, щоб наголосити на самому процесі вагітності, а не на собі:

«Ці фотографії не про мене, вони про зміни у моєму тілі. Я хотіла зробити кадри, які допоможуть мені багато років пригадати свою вагітність. Мені хотілося самій робити свої знімки, тому я вирішила використати дзеркало. Це був простий проект, чесний та швидкий»— каже вона.

Пропонуємо подивитися у нашій галереї на знімки Софі Старзенські, що облетіли світ.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 2,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти