Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="84406"]
Вагітність, Відносини

10 порад, що робити у декреті

0
Перебуваючи в декреті, жінки, які раніше вели активний спосіб життя на роботі, починають скаржитися, що "тупіють у 4 стінах". Як же

Перебуваючи в декреті, жінки, які раніше вели активний спосіб життя на роботі, починають скаржитися, що «тупіють у 4 стінах». Як же зробити так, щоб декрет був у радість? Ось вам 10 наших порад.

Вагітність

Зазвичай перший місяць декрету сприймається жінками, які раніше активно працювали, як довгоочікуваний відпочинок. Але минає час, і ось ви вже прочитали всі книги про виховання дітей, дізналися все про пологи та грудне годування, купили все для дитячої. А що далі? А далі, швидше за все, вам хотітиметься на роботу. Що ж робити, щоб останні місяці і тижні очікування малюка не перетворилися для вас на довгі тортури.

Вагітність

 1. активність. Під час занять фізичними вправами поліпшується кровопостачання мозку, отже, та її працездатність. Особливо добре впливає функції мозку йога.
 2. Бадьорість. Більшість вагітних починають свій день із чашки чаю. Але найкраще розбудити організм може склянка чистої води. Дія стимуляторів швидко минає, і людину знову долає млявість та апатія. А вода, випита натще, активізує роботу шлунково-кишкового тракту, не дратуючи слизову оболонку, і дуже швидко «включає» почуття бадьорості на тривалий час.
 3. Запахи. Сконцентруватися допоможуть запахи. Наприклад, аромати базиліка, розмарину, меліси, чебрецю, троянди та лаванди. Обов'язково використовуйте їх, коли потрібно бути уважним та зібраним.
 4. Настрій. Давно доведено, що в спокійній обстановці виконувати будь-яку роботу легше — розумову чи фізичну працю. Позбавтеся стресів. Звертайте більше увагу на світлі моменти, і тоді покращиться не лише продуктивність праці, а й якість життя.
 5. Ігри. Різні головоломки та кросворди не тільки дозволяють вбити час під час декрету, але й тримають мозок у тонусі. Вчіть вірші. Навіть одного-двох чотиривіршів на день достатньо. Активізує діяльність мозку та вивчення іноземних мов.
 6. Інтернет. Це джерело всілякої інформації з безмежними можливостями. Дослідження показали, що пошук потрібної інформації в Інтернеті завантажує мозок навіть більше, ніж читання. Головне — правильно «озучати» пошуковик.
  Вагітність
 7. Просвітництво. Останнім часом висловлювання, що телебачення отупляє, отримало своє підтвердження. Справді, це так, але за умови, що ви дивитеся все підряд, без розбору і багато годин на добу приділяєте сидінню перед ящиком. Але якщо підійти до цієї справи з розумом, то майже на кожному каналі можна знайти багато цікавих та пізнавальних програм, які розвиватимуть вас, а не сприятимуть деградації. Або поверніться до читання книг. Воно краще за всяке телебачення розвиває мозок.
 8. Харчування. Мозок неспроможна жити без глюкози. Але це не означає, що потрібно налягати на тортики та цукерки. Бажано віддавати перевагу фруктам і лише зрідка балувати себе рафінованими солодощами.
 9. Трави. Народна медицина зберігає тисячі старовинних рецептів відновлення роботи мозку, тонусу його судин, кровообігу. Багато трав підвищують стресостійкість і покращують розумові здібності людини. Тільки самі не експериментуйте — багато хто з першого. Нехай ваш лікар порадить, які трави можна додавати в чай.
  Вагітність
 10. Творчість. Усього п'ятнадцять хвилин на день, присвячені розумовим заняттям, врятують мозок від деградації «у 4 стінах». Це може бути малювання, моделювання, ліплення, вишивка та дизайн. Загалом, варіантів маса і є з чого вибрати.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти