Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="241510"]
Відео

Страхи вагітних: будемо боятися чи народжувати?

Old date:
Current date: 2022.12.05
New date: 2020.03.31
0
«Моя дитина» розпочала новий крутий проект - ЗА_DІТЕЙ! Ми запускаємо Youtube канал для батьків у годину, коли вам так потрібна підтримка

«Моя дитина» започаткував новий крутий проект. ЗА_ДІТЕЙ! Ми запускаємо Youtube канал для батьків у годину, коли вам така потрібна підтримка!

Страхи вагітних: будемо боятися чи народжувати?

ЗА_ДІТЕЙ! — це канал про батьківство, на якому ми руйнуємо стереотипи, розвиваємо міфи і розбираємося з трендами. Канал, на якому кращі українські експерти допомагають зробити свідоме батьківство ще й щасливим.

Перший випуск нашого каналу ЗА_ДІТЕЙ! присвячений страхам та тривогам під час вагітності.


Я точно буду нормальною мамою? Я готова до вагітності? Точно? Мені буде боляче під час пологів? А що, я як забуду геть усе, чому мене вчили на курсах? А як мої стосунки з чоловіком погіршатись? Чи ми з цим усім справимося? Чому мені так СТРАШНООО і цей страх допомагає, заважає чи захищає нас?

Про це сьогодні розмовляємо з Тетяною Приходько - фітнес-тренером для вагітних та інструктором з підготовки до пологів та татусем-блогером Артемом Гаврилюком.

Ці омріяні дві смужечки! Ми дивимось на них і починаємо рюмсати, запевняємо, що це від радості, але насправді дуже часто це шок. І ще нам дуже страшно. Тому що ми зовсім не знаємо, що там буде далі після цих смужечок, але знаємо, що це вже назавжди і так, як було п'ять хвилин тому, вже не буде.

Джерело: youtube.com, автор: ЗА_ДІТЕЙ!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти