Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="117718"]
Відео

Сніжана Єгорова розповіла, чому друга дитина це не страшно

Old date:
Current date: 2022.12.04
New date: 2016.10.18
0
Українська ведуча багатодітна мама Сніжана Єгорова разом зі старшою донькою Стасі, записала відео, в якому розповіла, які опт

Українська ведуча багатодітна мама Сніжана Єгорова разом зі старшою донькою Стасі, записала відео, в якому розповіла, які побоювання найчастіше турбують жінок, які зважилися на другу дитину, та поділилася власним багатим досвідом.

Сніжана Єгорова з донькою

instagram @sia_rovinska

А досвід у Сніжани Єгорової справді багатий – вона виховує п'ятьох дітей, причому старші дівчинки вже зовсім дорослі – Анастасія 24 роки та Олександра 19. Стася, як ніжно називають Анастасію вдома, заміжня і трохи більше двох років тому теж стала мамою чарівного хлопчика Евана, зробивши Сніжану Єгорову молодою бабусею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сніжана Єгорова очікує поповнення в сім'ї: відома стать дитини

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Анастасія Ровінська (дівчина взяла прізвище чоловіка) актриса, вона живе з чоловіком та сином в Америці, але про маму та сестер з братами не забуває. Так нещодавно Стася приїхала до Києва, тут вона знімалася у новому українському серіалі «Найкращий тиждень мого життя», зустрічалася з друзями та, звичайно, багато часу проводила із сім'єю.
У травні стало відомо, що Стася Ровінська знову вагітна та Сніжана Єгорова стане двічі бабусею. Про те, що у Евана з'явиться братик, Стася повідомила традиційним в американців способом – вона запросила всіх своїх близьких у гості і на очах у них розрізала замовлений торт – блакитний крем усередині сказав усім, що буде хлопчик.


Дочка Сніжани Єгорової

instagram @sia_rovinska

Стася вже якийсь час співпрацює з авторами відеоканалу Сім'я - це…, які допомагають молодим мамам-початківцям відчути, що вони не самотні в своїх хвилюваннях і переживання. На каналі створюють відео, в яких мами малюків діляться своїм досвідом і дають поради тим, хто їх потребує. Так одне з недавніх відео, яке з'явилося у youtube каналі «Family is…» присвячене питанню народження другої дитини та тим побоюванням, які турбують практично кожну маму.

Дочка Сніжани Єгорової Стася Ровінська

instagram @sia_rovinska

Сніжана Єгорова разом із донькою постаралися заспокоїти та підтримати майбутніх багатодітних мам та розвіяти п'ять основних страхів:

1. Страх не впорається із двома дітьми

Не перетворюйте себе на жертву, делегуйте обов'язки. Нехай люди, які знаходяться поруч із вами – чоловік, мама, сестра, пограють зі старшим, погуляють із молодшим.

2. Друга дитина – це кінець кар'єрі

Активне професійне життя Сніжани Єгорової доводить – навіть п'ятеро дітей не завада кар'єри, якщо цього дійсно хочеться.

3. Багатодітну сім'ю не схвалює суспільство

З цього питання зі Сніжани Єгорової є цілком певна думка, з якою можна погоджуватися чи не погоджуватися, але вислухати дуже цікаво

4. Зовсім не залишиться часу на себе

Єдиний період часу, коли дійсно часу не вистачає катастрофічно, навіть швидше сил і бажання, поки малюк зовсім маленький. Далі тільки від вас залежить, як ви налаштуєте спільний графік життя.

5. У мене не вистачить кохання на другу дитину

Маминого кохання вистачить не тільки на двох, а й на всіх дітей, яких вона вирішить народити. Сніжана Єгорова живий тому приклад.

Джерело: YouTube, автор Сім'я - це…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Сніжана Єгорова створила авторський проект Клуб-Фестиваль GORODS!
Сніжана Єгорова: про відповідальність за дітей


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти