Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="114024"]
Відео, Я У МАМИ НЕ ОДИН: життя багатодітних сімей, поради, лайфхаки для батьків

Як підготувати старшу дитину до народження молодшого. Поради психолога

Old date: 2016-09-27
Current date: 2022.12.04
New date: 2017.09.01
2
Поява нового малюка в сім'ї це серйозний стрес для старшої дитини, особливо, якщо до цього моменту він був єдиним.

Поява нового малюка в сім'ї це серйозний стрес для старшої дитини, особливо якщо до цього моменту він був єдиним і найулюбленішим. Повністю виключити переживання навряд чи вдасться, але пом'якшити прояв і допомогти дитині пережити «повалення з п'єдесталу» можна, вважають психологи.

діти грають - фото

Burda Media

Що робити, якщо старша дитина ревнує маму до молодшого? Як підготувати старшу дитину до народження малюка? Які помилки припускаються батьки, через що старші діти починають ревнувати маму до молодших? Як правильно допомогти старшій дитині пережити психологічний регрес у зв'язку з народженням молодшого? На ці інші питання, пов'язані з братніми стосунками, відповідає психолог Наталія Мовчан.

Джерело: YouTube, автор Ніна Зайченко — все про грудне вигодовування

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Післяпологова депресія: симптоми та лікування. Поради психолога
Коли народжувати другу дитину


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 3,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

2 коментарі на «“Як підготувати старшу дитину до народження молодшого. Поради психолога”

 1. Аватар Юлія:

  Ми свого старшого з перших днів не відгороджували від молодшого. Він і спав із синочком другим в одній кімнаті. Тож пережили нелегкі дні разом. Натомість старший тепер чудово розуміє, що таке діти. Не дивлячись на це все ще хоче собі сестричку. Головне, стежте за дітками. Чула про такі випадки, коли старший міг і подушкою душити, і годувати з ложечки немовля, а малюк мало не помер. Батьки повинні пильнувати. Ревнощі може захлеснути старшу дитину, тому частіше її обіймайте, нагадуйте, що любите.

  Відповісти
 2. Аватар ттт:

  Не переборщите, залучаючи старшого сина чи дочку допомагати вам із малюком. Бо це теж може спричинити ревнощі. Старший має право на дитинство. Друга чи третя дитина – це ваша відповідальність та турбота. Допомагати мамі з татом — це добре, але все має бути помірним. Старший з часом зрозуміє прерогативи вашого становища: мама весь час вдома (це чудово!), мама купує смакоти (мені може перепасти подвійно, якщо малюк не захоче доїдати!), ми йдемо в ігрову кімнату (мама втомилася, я повеселюся), мене знову відправляють до бабусі (ну і гаразд, а то я втомився від молодшого братика/сестрички).

  Відповісти

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти